Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sunsettt

proszę pomóżcie mi.

Polecane posty

Gość sunsettt

na samym wstępie przepraszam ,że zaprzątam Wam głowę moimi problemami. ale tak bardzo potrzbeuję pomocy, już ni wiem gdzie mam się zwrocić. Moja historia wtgląda tak,że pojechałam ponad 2 lata temu do Uk na święta poznałam tam faceta. Zakochałam się zostałam tam. Siedziałam w domu sama jak palec on nie pomogl mi w niczym. po pol roku wrocilam do domu bo mialam problem ze studiami. Pozniej znow wrocilam tam do niego bo chcialam z nim byc. zaszlam z nim w ciaze musialam znow wrocic do domu bo musil odlozyc pieniadze na dom itp. w tym czasie zaczelismy sie tak klocic ze nie moglam znow wrocic tam do pustego domu zdalam sobie sprawe ze nie poradze sobie w obcym kraju sama z dzieckiem. Sciagnelam go do polski, jemu pasowalo w jego miescie poznaniu wiec znow wyejchalam. pochodze z sosnowca. mam 21 lat jestem okokropnie samotna jemu roboty sie szuka nie chcialo wiec 2 tyg temu pojechal znowu do tej swojej kolorowej anglii.Ja nie mam tu nikogo nie potrafie sie nigdzie ruszyc moje dziecko musi isc do neurologa a ja nie potrafie mu pomoc. nie rozmawiam z nikim. chcialam wrocic do domu do rodziny bo mam tam pomoc. tylko, ze on mi teraz robi waty ze on do sosnowca nie pojedzie... ja nie moge zostac tu dluzej .. bo nie radze sobie jestem mloda potrzbeuje zasranej rozmowy. nie wiem jak to rozwiazac :( nie chce jechac do anglii nie chce zostac tu on nie pojedzie do sosnowca. jakbscie to rozwiazaly prosze :( mnoze najlepszym wyjsciem sie bedzie rozstac on ma raj w tej swojej anglii a ja mam raj przy rodzinie w swoim miescie. pisze na tym forum bo mamy 5 miesiecznego syna .. :( pomozcie mi nie mam nawet z kim pogadac nie mam sie komu zwierzyc i nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×