Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koralikowa

Wraz z przyjściem wiosny się odchudzamy, pięknym ciałem lato powitamy!

Polecane posty

Koralikowa Myslalam ze juz nie masz z tym problemu ,co Ty wyprawiasz??? Idz do apteki kup za 4 zl zelazo i lykaj ,chociaz tyle rob dla swojego zdrowia ,pamietaj ze leca wlosy i zeby i nie mow mi ze chcesz byc szczerbata :) Ja robie nadal diete ale zmodyfikowalam ja :DDodalam herbatniki kakaowe ,nie wiem kto wymysli ale pyszne sa i maja sporo kalorie haha Ciesze sie ze przynajmniej nie tyje mam 59 kg. Cwicze juz nie tak jak wczesniej bo poprostu brak mi czasu a jak go mam to padam i spie razem z dzieckiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Chcesz zmienić Swoje życie, swój wygląd? Napisz do Nas, a my poprowadzimy Cię do Twojego Celu! Jeżeli nie jesteś przekonany to wejdź do nas na stronę:www.dumadlaciala.pl To nic Cię nie kosztuje, a może jednak będziesz chciał skorzystać z Naszej porady ! Zmieniamy ludzi od zaraz! Czekam na Ciebie ! www.dumadlaciala.pl - Idealna Sylwetka. www.dumadlaciala.pl - Idealna Sylwetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaPOZ
Taaa róbmy piękne ciało bo facetów nie obchodzi czy jesteś interesująca inteligentna i masz coś ciekawego do powiedzenia, wszyscy już to wiedzą i piszą a my co mamy się stroić tylko dla nich.... dramat http://kultura.wp.pl/gid,15654993,title,Nikogo-nie-obchodzi-czy-jestes-interesujaca-inteligentna-i-masz-cos-ciekawego-do-powiedzenia,galeria.html?ticaid=110a1a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×