Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szizi

do zaciążonych i matek znających swój organizm

Polecane posty

Gość szizi

drogie kobiety, przepraszam za dosadność ale musze opisać co nieco dzis jest mój 24 dc(cykle 28-30 dniowe).Dziś się oglądałam od spodu i oto co zobaczyłam-wejście do pochwy (ale tylko samo wejście bardziej z tyłu)-delikatnie zasinione,wargi od wenątrz różowe.Brzuch mnie boli jakbym zaraz miała dostać @.Pobolewają mnie jajniki. Aha, szyjka jest nisko, ale ponieważ nie znam się bo nie dotykałam jej jeszcze nie powiem wam czy twarda jest czy miękka. Śluzu dużo, jest biały i delikatnie ciągnący. Czy to możliwe,aby była ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Rety, jak czytam te opisy to odpadam, Ja rozumiem, ze starsznie chcesz byc w ciazy i pelno tu takich tematow ale rety nikt tu specjalizacji z ginekologi nie ma i nie obraz sie ale przeciez ktos ci cos odpisze, ty zaleznie od tego czy chcesz czy nie chcesz byc w ciazy bedziesz sie ludzic, ze tak udalo sie lub ufff nie jestem w ciazy a to wszystko mozna miedzy bajki wlozyc. Test kosztuje 10 zl to naprawde niewiele. Zrob test. a jesli jestes przed terminem miesiaczki to poczekaj i wowczas zrob test. Tu to mozemy ci jedynie z fusow powrozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivierra
szyjka obniża się przed @ w ciąży jest raczej wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dokladnie
to jest racja dobrze pisze A TY Autorko czemu o to pytasz? jestes staraczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szizi
juratko - ja nie oczekiwałam odpowiedzi w stylu "gratulacje jestes w ciazy na 1000%" albo "nie ma szans nie jestes w ciazy". Wiem,ze niektore kobiety obserwuja siebie, badaja szyjkę, ja jestem poczatkująca w tym temacie, tak więc szukam odpowiedzi na swoje watpliwości. i chodziło mi właśnie o odpowiedz jakiej udzielila mi rivierra :) Nie nie staram się jakoś specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja123321
Ja jestem w identycznej sytuacji, też mam nadzieję być w ciąży - zostało 4 dni do wykonania testu i mój głupi organizm sam podpowiada mi objawy ciąży....Jest mi bardzoo przykro bo założe się, że przyjdzie niedługo @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUratka
to zycze wam powodzenia w staraniach szczerze bo sama sie tez staram ale wiem tez dobrze, ze lepiej odpuscic czekac spokojnie na okres, ktory przyjdzie lub nie bo objawy na @ I NA CIAZE sa w wiekszosci identyczne a my tylko niepotrzebnie sie nakrecamy tak jest to chcialam powiedziec:-) Lepiej obserowac czy zbliza sie owulacja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×