Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elllkkaa

mąż woli zawody :(

Polecane posty

Gość elllkkaa

jestem bardzo zła i jest mi bardzo smutno wczoraj małżonek oświadczył mi ze nie pójdzie z nami tj. ze mną i naszymi dziećmi na imprezę do mojego dziadka który kończy 90 lat dziadek mimo tego wieku jest bardzo żywotny i organizujemy mu imprezę wynajeliśmy sale zamówiliśmy orkiestrę zaprosiliśmy całą rodzinkę dzieci , wnuki, prawnuki kuzyni itp. ok 100 osób bardzo przezywamy tą imprezkę bo dziadek jest dla nas wielkim autorytetem i szykujemy sie do niej chyba już 6 miesięcy. a oan mi wyskakuje ze jedzie na turniej i już bo dziadek to nie jego rodzina !!! jak ona tak mogł mi powiedzieć :( wszystkie beda z mężami a ja słomiana wdowa bo mąż pojechał piłkę kopać !!! kurcze jakoś mi sie to w głowie nie mieści :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasuwam po mleko
nie dziwię sie też by mi było pogadaj z nim powiedz ze ci zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosierka
dupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitkamała
idz sama i dobrze sie baw pokaż mu ze masz go gdzieś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppop
uuuuuuu dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnhdsb cjhbsdhj
uuu, mozna sobie odpuscic typowa rutynowa wizyte bez wiekszej okazji, ale takie przygotowywane przyjecie? na slub tez bys musiala sama isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka......... ...:)
nic dziwnego, że Ci przykro. Radziłabym Ci przy najblizszej nadażającej sie okazji zrobić mu podobny numer. Najgorsze jest to, że zapewne cała rodzinka będzie sie dopytywała "a gdzie Twój mąż?" i co masz powiedziec? nie dosyc, że bęzie Ci przykro i głupiot o jeszcze ciotki będa rpzeżywaly, że wam sie małżenstwo sypie - nie mówię tego zlosliwie po prostu tak prawdopodobnie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdf
Skoro jest turniej to zawodnik nie może wystawić drużyny do wiatru. Poza tym to fajna zabawa a nie to co sztywna impreza dla wielkiej rodziny, na cześć czyjegoś dziadka. Wnuki, prawnuki, kuzyni, "krewni i znajomi królika"... Przecież nikt nawet nie zauważy że twojego męża nie ma. Wiesz... współczuję twojemu mężowi żony. Jesteś wredna i egocentryczna. Cała wasza rodzina chyba wszystko robi tylko na pokaz, dla "zadęcia" jak z tą orkiestrą na urodziny dziadka. "Wszystkie będą z mężami" - dobrze że chociaż napisałaś wprost o co ci chodzi. Doprawdy... ja bym swojemu jeszcze przyklasnęła że ma dobry pomysł na spędzenie czasu i nie oczekiwałabym że będzie męczyć na takim koszmarnym zjeździe rodzinnym. (Chyba że.... ty scenariusz komedii piszesz. Ancestor świętujący, pewnie już mocno posunięty w wieku, i stado dalekich krewnych , z orkiestrą w tle. Brrrr.... :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dfsdf
ale pierdolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdf
"do dfsdf", wiem że nie zrozumiałaś. Można to poznać po komentarzu ujawniającym ledwie szczątkowe myśli. Być może twój stan można jednak w jakiś sposób poprawić. Psychiatra, może jakieś ćwiczenia jak dla kilkulatków, być może poprawią twoją wydolność intelektualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×