Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ariam

Chcę schudnąć 4-5 kg - KTO ZE MNĄ?

Polecane posty

Gość ariam

Po ciąży zostało mi kilka nadprogramowych kilogramów. Chciałabym zrzucić tak z 3-4kg. Moim marzeniem jest 5. Nie mam nadwagi, ale chcę wrócić do wagi sprzed ciąży. Zaczynam od dziś, a właściwie od wczoraj. Wczoraj ćwiczyłam 30 min na orbitreku a następnie zrobiłam 30 brzuszków. Może to nie dużo ale dopiero zaczynam, a poza tym przy rocznym dziecku nie zawsze się da dłużej. Postanawiam nie podjadać po godzinie 20. O 18 kolacja i o 20 ewentualnie jakiś owoc. Ćwiczyć zamierzam co drugi dzień. PRZYŁĄCZYCIE SIĘ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
Mam teraz trochę czasu więc idę poćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samoooo
zaoasłam sie zimą 3-4 a 5 to już marzenie... Wróciłam po latach do low carb bo najszybciej chudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
na czym polega "low carb" jeśli można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
To bierzemy się do roboty! Jaki macie plan? Ja dziś również ćwiczyłam 30 min na orbitreku i 30 brzuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
do mam to samoooo - jak długo stosowałaś low carb i ile wtedy schudłaś? Powiedz coś więcej na ten temat. Ja nie stosuję diety. Po prostu nie jem po 18 i ćwiczę, choć może przy diecie efekt byłby szybszy. Boje się jednak jo-jo. Jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
Dziś kolejne 30 minut orbiego i 35 brzuszków za mną. Kiepsko mi te brzuszki idą jak tak porównać do niektórych dziewczyn co piszą na kafe że robią po 100 a nawet 300. Zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijijkjawkk
podczep się może pod wątek z orbitrekiem , tam dużo się wpisuje dziewczyn , cięzko tak utrzymać temat samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijijkjawkk
a tak wogóle po co robisz te brzuszki? chcesz mieć większe mięśnie brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
brzuszki robię aby mieć płaski brzuch, choć mi do tego daleko jeszcze, bo po ciąży to wiadomo jak taki brzuch może wyglądać, chciałabym mieć napiętą jędrną skórę. Co do mięśni, to mile widziany byłby delikatny zarys, ale naprawdę delikatny. Fakt, boje się że mi się rozbudują mięśnie na brzuchu i w rezultacie będzie on jeszcze większy? Ale co w takim razie robić? oijijkjawkk - polecasz coś sprawdzonego na brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijijkjawkk
jak ćwiczysz jedna partię ciała, jeden mięsień to szansa na to że urośnie jest bardzo duża , to że ćwiczysz np ręce albo tylko nogi , nie znaczy , że tam schudniesz, przecież nie przytyłaś tam dlatego ,że nie ruszałaś ręką czy nogą , prawdą ? chudnie się odwrotnie do tego jak tyłaś , to zależy iddywidualnie, niektórym odkłada sięwięcej i wcześniej tu a innym tam i w takiej kolejności będziesz chudnąć , dlatego trzeba ćwiczyć ogólnorozwojowo, orbitrek jest ok , a jak ci nie wystarcza to rób serie na różne częcści ciała jedno po drugiej , np ,ręce , nogi, grzbiet , brzuch, łydki , tak ,żeby zmęczyć cały organizm ale nie poszczególne mięsnie , w internecie jest dużo różnych zestawów ćwiczeń jak nie masz za bardzo doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
ok, dzięki za podpowiedź. A Ty ćwiczysz na orbitreku? Jeśli tak to zaobserwowałaś jakieś efekty? Stosowałaś coś prócz tego? Wiesz, zależy mi na zgubieniu tylko kilku kilogramów ale bez efektu jo-jo. Czytałam trochę na innych wątkach i niektóre dziewczyny nie tracą kilogramów jeżdżąc na nim? Dlaczego tak jest, że na niektórych działa a na innych nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijijkjawkk
organizm to układ zamknięty , z jednej strony dodajesz paliwa a zdrugiej spalasz , jak zaczniesz ćwiczysz to zlikwidujesz zapasy , tyllko , że jak przestaniesz to znowu zaczną się odkładać , ćwiczyć trzeba stale , możesz znaleźc taki , któy ci papasuje najbardziej , może być inny w lecie inny zimie , a co do tego ,że jednymm spada innym nie pierwsze , większość osób chce za dużo i za szybko mieć efekty , zoppominając , ile czsu nic , nie robiły. im większa przerwa w ćwiczeniach tym rezultat będzie późniejszy , a po drugie , nasze geny a właściwie budowa ciała , są takie trzy podstawowe to ekto endo i mezo morficzna w zależnoście od tego jedni szybciej nabierają mięśni inni szbciej chudną ale to kwestai czasu , najważniejsze to systematycznośc i niepoddawanie się po ewentualnych porażkach no i słuchaj swojego organizmu , zobaczysz, że coś ci nie służy to zmień , wypróbuj coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijijkjawkk
z tym znalezienei najlepszego to chodziło mi o rodzaj ćwiczeń , orbitrek jest dobry , bo taki dość ogólnorozwojowy , dużo grup mięśni naraz ćwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
ok :) Ja właśnie nie mam doświadczenia w odchudzaniu, bo moja waga zawsze mieściła się w przedziale 52-55kg. Po ciąży ważę 57,5-58kg. Nie jest to jakaś wielka różnica, ale mi przeszkadza, czuję się źle. Próbowałam się dwa razy odchudzać, ale po zgubieniu 1 kg, ten kilogram wracał z powrotem i się zniechęcałam. Tym razem będę wytrwała. Zakładając ten temat miałam nadzieję, że znajdę kilka osób, z którymi będę mogła się na wzajem wspierać i mobilizować. Jak to się mówi "w kupie raźniej";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
Dziś kolejny dzień ćwiczeń za mną. 35 minut orbitreka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
Ćwiczę od tygodnia. Obecnie po 40 min dziennie. Zgubiłam 1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziolek24
Mam do ciebie pytanie jakiego masz orbitka i czy jesteś z niego zadowolona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
ORBITREK MAGNETYCZNY H9371 - ONE FITNESS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoooola20
hej :) ja ćwiczę od poniedziałku :) w styczniu przez miesiąc schudłam 4 kg, przestałam dietkować i ćwiczyć i teraz zaczynam znowu :) mam 158cm i ważę 52 kg. Nie musze już chudnąć, chce tylko pozbyć się tłuszczu z brzucha :/ w poniedziałek ćwiczyłam skalpel, wtorek mel b cardio + planki, dzisiaj znowu skalpel :) Dziewcznki ćwiczcie, bo niedługo wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
hej Karoooola20! te 4 kg schudłaś też na skalpelu czy ćwiczyłaś coś innego? Stosowałaś dodatkowo jakąś dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrzuć brzuch!!
Zapraszam na bloga o diecie i ćwiczeniach http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ znajdziecie tam wiele informacji o diecie i odchudzaniu, porady , ciekawostki , przepisy potraw , opisy ćwiczeń wraz ze zdjęciami. Polecam opisuje na nim swoją drogę przez odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasolka
Ja po świętach zaczynam od nowa, ale tym razem z therm line forte bo nie chcę znowu efektu jojo mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja planuję schudnąć jeszcze 9 :D odchudzam się od 2tyg (m.in orbitrek) zrzuciłam 5kg, od wczoraj robię serię ćwiczeń z mel b, mam nadzieję, że do lata będzie efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
Ja przez święta + okres sobie odpuściłam 4 dni ćwiczeń, ale od wtorku znów ćwiczę codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkkarska
Polecam najpierw oczyścic organizm - tu rewelacyjnie sie sprawdza Double Detox Noble Health. Naprawde bedziecie zadowolone z 3mc kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
Ćwiczę od 13 marca i jestem bardzo zadowolona z efektów. Może na wadze nie ma wielkiej różnicy, ale skóra stała się napięta i jędrna, a boczki zniknęły. W pasie mniej o 4 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrzuć brzuch
Nie wiesz jak pozbyć się nadwagi ? Zajrzyj na mojego bloga o diecie i ćwiczeniach opisuje na nim swoją drogę przez odchudzanie wraz z postępami http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ bloga prowadzę wspólnie ze swoją dziewczyną instruktorką fitness. Stworzyłem go po to by motywował mnie w dalszych działaniach dotyczących odchudzania i przy okazji również inne osoby które chcąc zrzucić zbędne kilogramy. Na blogu znajdziecie przepisy potraw, porady, opisy ćwiczeń wraz ze zdjęciami. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
zrzuciłam 1,6 kg bez diety, tylko ćwiczenia :) Jeszcze drugie tyle i będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×