Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brahmin

W obronie staropolskiej "cipki"...

Polecane posty

Brahmin, jesli Twój otwieracz dobiera sie do Twojej własności, to ni ma bidy. Gorzej, jak dobiera sie cudzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Krakowa jestem, a czemu pytasz? Jakieś małopolskie słówko wtrąciłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówiłbym o otwarciu, ja trenuję tak mój otwieracz, żeby jedynie uchylał, a nie otwierał, bo wtedy konsumpcja jest przyjemniejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko slowianko damy radę :)ja w Poznaniu jestem teraz kilka razy w roku i w Warszawie czasami ,pisałem Ci kiedyś ,że mieszkam poza Polską od ponad 10 lat ,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbyś pamiętała moje wypowiedzi.Toż już może 2 lata upłyneło :DNie pijam już czystego alkoholu.Przerzuciłem sie na sherry wiśniowe czarwone wino słodkie.Słodka tylko przed mozemy ,jak najbardziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dobranoc wszystkim bawcie się swoimi cipkami, waginami, broszkami czy cokolwiek tam macie. Dbajcie o nie, pielęgnujcie, pieśćcie i nie dajcie im zwiędnąć. Niech czują, że żyją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek - pamiętam,dostosuję się, odwołam koncerty... duchu - jak Ci syn da poczytać o Słowiankach dowiesz się, że po ślubie są wierne jak pies - nie było mnie tu 2 lata temu... A TERAZ wracając do tematu - gdzieś przeczytałam, że jest jeszcze jedna nazwa na określenie cipki - joni. Oznacza czystą i piękną a jednocześnie dziką i swawolną...Podoba Wam się? Nie sądzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowianka -pewnie ,że na kawę -ja czarna bez cukru :) a masaż lubisz ?pytam z czystej ciekawosci bez podtekstów.?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kursu yoni massage i tak szukam ,slowianka -zaszczepilas mi temat . Zawsze będzie co dodatkowo w CV wpisać .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry temat,dobry
mzoe sie czegos naucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowianka -ale ładne -normalnie o tej porze raz lepiej raz gorzej absorbuje moje szare komórki -a ten twój kawałek wprowadził pozytywny zamęt w mojej głowie . Chyba sobie ten numer wystawie na stopke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×