Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosia 2222

Warzywka w ogrodku

Polecane posty

Gość zosia 2222

Jakie warzywa sobie wsadzalyscie juz? Ja zaczelam do marchewki, testowalam tez ogorki ktore sama wybieralam w sklepie. Podobnie jak maechewki;P Mialam juz w sobie juz 2 marchewki naraz. Teraz mysle nad jakas mala cukinia. Pytanko jakie prezerwatywy na nie zakladacie?.Kupujecie jakies specjalne czy zwykle? Jak wsadzalam 2 marchewki tona kazda zakladalam osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy humbak
spróbuj patisona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieludzki
Marchewki możesz obrać ze skóry. Wygładzić kontury i bez prezerwatyw umieszczać. Nawet na skórę cipki dobrze Ci to zrobi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieludzki
A co myślisz o wkładaniu czereśni do odbytu, albo pochwy? Możesz dozować wypełnienie i co za tym przyjemność.:) Czy po wyjęciu zjadasz później warzywa, owoce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia 2222
ale ja chce cos grubszego niz marchewka, a bez prezerwatywy sie boje ze zlape jakiegies bakterie. no i bez skurki obrana moze mi zafarbowac cipke i bede miec ciemna a faceci podobno nie lubia takich ciemnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia minet.
Może dynia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieludzki
Zosia Są i marchewy giganty. Jakbyś nie wiedziała. Nic Ci nie zafarbuje, a właśnie odżywi Ci cipkę, znaczy skórę cipki. A zresztą jak później będziesz miała pomarańczową skórę, to wystarczy że pod strumień wody i zmyjesz. A tak w ogóle to ściemniasz.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 2222
Giganty to znaczy jakie duze? Ja kupywalam najwieksze jakie byly w Biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieludzki
Marchewki nie tylko są w biedronce. Możesz od chłopa kupić. Pewnie ma lepsze. A poza tym. Nie ma to jak ogórek.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia 2222
Ogorka raz juz zlamalam ale tuz przy rece poza cipka. cukinie nie tak latwo zlamac. A chlopa to gdzie ja mam szukac w mieście I co jak mu powiedziec ze chcę tylko 2 marchewki a nie tonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×