Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kociczka wilgotna

Wplyw masturbacji na pozycie seksualne

Polecane posty

Gość kociczka wilgotna

Jak myslicie, czy rozpoczecie masturbowania sie przez kobiete w bardzo mlodym wieku (10-11lat) moze miec negatywny wplyw na jej zycie seksualne? Ja wlasnie w takim wieku zaczelam sie masturbowac (pobudzajac wargi sromowe i lechtaczke palcami tylko i wylacznie - nigdy nie wkladajac niczego do srodka pochwy). I dzisiaj mam 25 lat, dalej jestem dziewica i codziennie sie masturbuje. Czy myslicie, ze gdy juz znajde partnera seksualnego, to moze byc problem z osiagnieciem przeze mnie orgazmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matkuki
25lat i dziewica z takim popedem seksualnym? Nie no albo to prowo, albo jakas psychiczna musisz byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadam dziwne pytanie
Matkuki A co w tym takiego dziwnego, ze jest dziewica w tym wieku? A moze to ty raczej psychiczny jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tako rzeklam ja
Wiesz, ja mysle, ze rzeczywiscie moze byc problem, bo skoro masz juz wycwiczone osiaganie orgazmu lechtaczkowego, to Twoj sex z partnerem moze byc bardzo krotki - szybko bedziesz dochodzila. No chyba, ze trafisz na bardzo obeznanego faceta w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka wilgotna
Problem w tym, że muszę mieć dużego penisa >25cm, by szczytować. Zobaczcie moją pupę a przyznacie mi rację. Tylko skąd wziąć faceta z takim przyrodzeniem? Caryca Katarzyna robiła to z koniem, ja natomiast nie mam skąd wziąć konia. Może znalazłby się jakiś mężczyzna tu na Forum i zadeklarował seks? http://img402.imageshack.us/my.php?image=niezamaszyna130505gzjy6.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem :(
też wcześnie zaczęłam masturrbować się i późno rozpoczęłam współżycie... nie wiem jak długo On będzie miał do mnie cierpliwość-niby wszystko jest ok ale tylko do pewnego momentu.Właśnie do pewnego-przy penetracji napięcie opada do - nieskończoności żałuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony-h
Ja zaczalem masturbowac bardzo wczesnie i mialo to wplywu na moj seks. Wrecz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka wilgotna
Prosze mi tu bez podszywow! Zadnych fotek nie bede wstawiala. Co do tematu, to juz nie wiem co robic. Bardzo chcialabym miec juz partnera na stale, ale kompletna cisza w tym temacie:/ Moze to faktycznie ze mna cos nie tak, skoro mam juz tyle lat, naprawde duzy poped, do tego mase pomyslow w glowie, a dalej nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żalmisiebiesamejjest
Oj Kociczko znam ten ból :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Koniczynki
Brak rozładowania napięcia seksualnego może zaburzyć zdrowie nie tylko fizyczne, ale i psychiczne. Na potwierdzenie ww. tezy masz tu cyt. z Fizjologii i filozofii seksu: Ponieważ organizm człowieka zaprogramowany jest na SEKS (nie tylko dla prokreacji ale i hedonizmu), więc zaburzenia w tej materii mogą negatywnie wpłynąć nie tylko na ciało ale i psychikę. Przykład: brak lub zaburzenia w systematycznych ejakulacjach u mężczyzn przyczynia się do niekontrolowanego rozrostu prostaty inaczej mówiąc raka, początkowo niezłośliwego. Brak lub zakłócenia w systematycznych orgazmach u kobiet może dać zaburzenia nerwowe ( oziębłość płciową, brak odczuwania przyjemności, suchość pochwy) a nawet zaburzenia psychiczne ( różnego rodzaju depresje) Zdarza się, że z różnych względów ( samotność, kalectwo, choroba, nieśmiałość) osobnik nie może znaleźć partnera seksualnego by w normalny sposób zaspokoić potrzebę rozładowania napięcia seksualnego, więc dla uniknięcia wręcz choroby jaką może dać brak seksu, nie jest błędem, ani zboczeniem , ani grzechem, zaspokojenie popędu poprzez masturbację. Natura, broniąc organizm przed negatywnymi skutkami z tego powodu, wymyśliła tzw. "zmazy nocne," inna nazwa "polucje nocne" (mimowolny wytrysk nasienia) , w ten sposób rozładowując napięcie seksualne. Bardzo często zdarza się to chłopcom w wieku dojrzewania. Poza tym statystyka mówi, że >90% młodzieży obojga płci nie wyłączając dorosłych ucieka się bardzo często do masturbacji. Już biblijny Onan zapoczątkował masturbację (przyczyną chęć ukarania żony brakiem potomstwa, przez co nasienie spuszczał na ziemię) i od jego naz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Koniczynki
sorki, miało być adresowane do kociczki wilgotnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonogorzanonon
kociczko jesli jestes chetna to ja z rozkosza zagoszcze w Twym lonie. Jezyczkiem wypieszcze Twoja muszelke. Odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 lat masturbacji bez udziału faceta? Problem jak cholera - o orgazmach podczas seksu z partnerem możesz właściwie zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego moze zapomniec
przeciez obecnosc partnera ktorego nigdy nie miala i ktory bedzie przy niej nago do tego bedzie ja piescil,lizal etc. powinna podzialac jak plachta na byka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bardzo wielu powodów. Orgazm jest u kobiety zjawiskiem WYUCZONYM i to, w jaki sposób organizm nauczył się orgazmu ma wpływ przez całe późniejsze życie, bo te pierwsze orgazmy to swego rodzaju wzorzec na podstawie którego są kształtowane orgazmy w późniejszym życiu. Jak wygląda wzorzec autorki? Po pierwsze zaczęła się masturbowac w dzieciństwie - w wieku 11 lat nie odczuwa się popędu płciowego bo tym steruje układ hormonalny który w tym wieku jest jeszcze nie w pełni rozwinięty. Owszem, w wieku 11 lat można rozladowywac napięcie, ale na pewno nie jest to napięcie seksualne. Mogła sobie w ten sposób rekompensować różne braki - bliskości z rodzicami, kompleksy, lęki, stres itp., ale nie pożądanie seksualne, a więc zaczęła się masturbowac z niewłaściwych powodów! Po drugie wyrobiła sobie nawyk osiągania orgazmu w samotności a to jest jeden z poważniejszych problemów w późniejszym życiu - jeżeli kobieta nauczy się osiągać orgazm w samotności istnieje duże ryzyko, ze obecność partnera będzie kiedyś hamować orgazmy. Po trzecie autorka pisze, ze masturbuje się codziennie - to już jest nałog, a nie potrzeba rozladowania napięcia - ona jest orgazmicznym alkoholikiem i jej potrzeba masturbacji nie ma już wiele wspólnego z seksem a bliżej jej do zachowan kompulsywnych. Po czwarte robi to od 15 lat, czyli wszelkie nawyki sa już bardzo gleboo utrwalone. Wcale bym się nie zdziwiła gdyby właśnie ta kompulsywna masturbacja była jednym z powodów przez które nie może sobie znaleźć faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas negatywny wpływ na pożycie ma stres, który od jakiegoś czasu mężowi dokucza w pracy. Doszło nawet do tego, że poszedł do lekarza i zaczął brać maxigrę go, która zapewnia silny i długotrwały wzwód. I teraz już mogę powiedzieć, że nasze pożycie wróciło całkowicie do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masturbacja u mezczyzny dlygoletnia doprowadza do jego niezdolnosci seksualnych - tzn może, ale nie tak jakby rozwijał sie prawidłowo seksualnie, oraz zamienia go w warzywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj mam 25 lat, dalej jestem dziewica. - 0/10 prowo na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×