Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy pomozecie mi

Polećcie proszę jakąś fajną grę na PS2 dla 5latka

Polecane posty

Gość czy pomozecie mi

jak w temacie, obiecałam synowi, że dostanie w prezencie grę na ps2, ale nie mam pojęcia którą mu kupić, ma już piotrusia pana, wyścigi, roboty drogowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwaaa24
Jak mozna tak dziecko krzywdzic?to uzaleznia!moj brat ma 8lat i sila go nie mozna oderwac!histeria wielka nawet uczyc sie nie chce!zobaczysz do czego doprowadzisz kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttttttttttttttttto
Szczerze? nie mam pojecia, co to za gry. moje 5-letnie dziecko gra jedynie w gry edukacyjne Mini Mini-2 razy w tygodniu po pol godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ma takie psp
małe do ręki i fajna gra ogólnie na psp jest little big planet. chyba na każdy rodzaj psp można dostać. a po za tym ma xboxa i swojego laptopa. i jakoś nie siedzi cały dzień i nie gra. psp leży nieuzywany już chyba 2 msc, na xboxie grał dzisiaj ale też stał długo nie używany. mały ma 7 lat i jak mu się mówi skończ grać to kończy. nie wszystkie dzieciaki są rozwydrzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój maluch uwielbia
grać ale na komputerze, grywa w Reksia edukacyjne gry i ja sobie to bardzo chwalę bo po trochu ćwiczy zręczność, myślenie, a w dużej mierze mnóstwo się uczy liter, pisowni, liczenia, mnożenia itd.. ma całaą serię z Reksiem ale na psp to ma tylko Piotrusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zioms
Mam 13 lat. PS2 kupiłem sobie za oszczędności kiedy miałem 7 lat. Wcześniej nie miałem komputera, w TV były tylko TVP1, TVP2. Czym to skutkuje? średnią 5,2 zdrowymi oczami i sprawnością fizyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×