Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sasassa

Zerwac czy dac nam szanse?

Polecane posty

Gość sasassa

Witam, Jestesmy razem w zwiazku 1,5 roku. Ja koncze wlasnie sudia i mam zamiar sie przeprowadzic do innego miasta. Ona jeszcze ma troche do studiowania. Problem jest taki ze ona ma b dobry kontakt z matka i gaada z nia jak z kolezanka. O nas , jakie ja mam plany itd. Niedawno byla fala zareczyn w jej otoczeniu, same nieodpowiedzialne gowniarze po 18 lat lub jakies inne chore sytuacje. Powiedziala o tym matce, matka do niej ze Ci ludzie robia dobrze a ona sie " kurwi w wolnym zwiazku" tak powiedziala do swojej corki. Teraz ona zaczela marudzic o pierscionek( oczywiscie niedoslownie) jestem zmeczony akcjami z jej matka. Zawsze sie jej pyta o rade i wszystko jej mowi. Zastanawiam sie czy z nia zerwac. W sumie to juz nie wiem czy ja kocham. Ostatnio jest duzo klotni o byle co. O jej matke klotnie s bardzo czesto, ale ona mowi ze jej nie slucha mimo to widze ze robi tak jak chce jej matka. Po powrocie z wizyty w domu rodzinnym jest zuplenie inna osoba. Boje sie zerwac, ale tez nie wiem czy jest sens tkwic w tym zwiazku. Strasznie mi nie dobrze z tego powodu. Jakie pytania warto sobie zadac przed zerwaniem, oraz moze ma ktos jakies porady co do "tesciowel" lub byl w podonej sytuacji z gori dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×