Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamba22

LŻEJSZA DO ŚWIĄT...

Polecane posty

Witam =) moja waga jak w stopce, jednak chciałabym schudnąć jakieś 4 kg do świąt=) podejrzewam ze się nie da ale próbujmy=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc moje założenia są takie żeby całkowicie zrezygnować z produktów mącznych i słodyczy=) do tej pory odchudzałam się ale musze przyznac , że w ciągu dnia jadłam dużo słodyczy... zrobie sobie 2tygodniowy post, bez grama cukru i zobaczymy czy to coś da... Oprócz tego zero pieczywa, wcześniej jadłam chleb orkiszowy, zero makaronów, chociaż wczesniej jadłam ten razowy... Z ćwiczeń to w ciągu dnia 20 minut na steperze i wprowadziłam 6weidera... Chętne osoby zapraszam do "współpracy"=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nikt nie bedzie sie chciał dołączyć to trudno=(( bede sobie sama pisała... Chciałabym żebyśmy nie tylko ze sobą pisali ale być może w przyszlości spotkali sie=) to by było coś...=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Do świąt to nie wiem ile ja schudnę ale mam już za sobą 7 kilogramów ;) I jeszcze 20scia przed sobą a teo do świą raczej wszystkiego nie zgubię. Twoje 4 kilogramy to nie tak dużo jeśli zrezygnujesz z tych słodyczy itp... to na pewno coś się ruszy więc powodzenia. Ja oprócz zdrowej diety zakupiłam także na allegro tabletki odchudzające Forever Slim i to po nich tak schudłam bo wcześniej na samej diecie nie udawało mi się tyle schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×