Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość askawepalka

pierwsza wizyta na silowni ...

Polecane posty

Gość askawepalka

duzo schudlam (30 kg) i niestety moje cialo, a raczej skora jest flakowate :( cwiczylam w domu na rowerku stacjonarnym, ale widac to za malo. chyba powinnam isc na silownie, umiesnic, ujedrnic cialo. 1) jak wygladala wasza pierwsza wizyta ? 2) czy sa na silowni trenerzy ? czy ich uslugi sa platne ? powiedzmy, ze mowie mu, ze chce ujedrnic czy umiesnic to to i to i on mi mowi co i jak ? pewnie z ataki plan treningowy trzeba zaplacic? 3) na szczescie mam silowne gdzie sa oddzielne kabiny prysznicowe. wiem jednak ze na wielu jest ogolny natrysk, wszyscy sie widza. jak wtedy traktujecie kobiety np. grube ? czy czesto sie z nich ludzie nabijaja ? 4) jak wyglada zaklepywanie kolejki do poszczegolnych sprzetow ? podchodzi ise po prosty gdy jest wolny, czy mowi sie osobie, ktora aktualnie cwiczy, ze chce sie byc po niej ? 5) jak sie ubrac, co zabrac to akurat wiem. na co jeszcze powinnam zwrocic uwage idac na silownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askawepalka
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
nikt z nikogo sie nie nabija , ajak trafi się ktoś nieuprzejmy to powiedz ,że ćwiczyłaś zapasy i żeby uważał , bo jak się potkniesz i upadniesz na nią to może jej się coś potłuc a sprzęt to tak normalnie , patrzysz czy ktoś ćwiczy a jak nie to zajmujesz , ewnentualnie zawsze można się dogadać najlepiej pochodz i poobserwuj zobaczysz jakie są miejscowe zwyczaje a trener powinien ci bez żadnych ale udzielic przynajmniej podstawowych uwag a idywidualny tok ćwiczeń to inna sprawa ale to najlepiej też popytać się miejscowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
a tak wogóle to najlepiej iśc z kimś a jeszcze lepiej z kimś kto już bywał na tej siłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na siłowni powinien być instruktor i on cię oprowadzi po przyrządach i pokaże co i jak. Warto też poczytać sobie o rodzajach treningu, np. tutaj http://blog.hellhound.pl/ sporo artykułów na temat treningów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie ma co się wstydzić, w końcu na siłownię idzie się ćwiczyć, a nie stroić jak na wybieg :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×