Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagoda:::

sprawa o alimenty

Polecane posty

Gość jagoda:::

czy wie ktoś może ile się czeka od złożenia wniosku o alimenty w sadzie do sprawy a potem ich otrzymania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
ja czekalam na sprawe 2,5 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc K
zapytaj w "swoim" sadzie. zadzwon i zapytaj. jesli wniosek wplynal i nie ma zadnych brakow formalnych to termin juz jest w kalendarzu znany. znam rozpietosc jest od 4 do 25 tygodni. zalezy od miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
Dziewczyny a jak dlugo trwa ta sprawa i jakie pytania beda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- kiedy ostatnio sie goliłaś - ile zjadasz pączków na śniadanie - czy lubisz koty - kto był premierem w 2003 roku To tylko przykładowe pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" jagoda::: czy wie ktoś może ile się czeka od złożenia wniosku o alimenty w sadzie do sprawy a potem ich otrzymania? """"" A co to są alimenty? Wytłumacz mi .Proszę,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""""" [zgłoś do usunięcia] gość - kiedy ostatnio sie goliłaś - ile zjadasz pączków na śniadanie - czy lubisz koty - kto był premierem w 2003 roku To tylko przykładowe pytania. """""" Ja też poznałem pewną kobietę. Nagle podniosła spodnie. Miała nie ogolone nogi .Pokazała.. Ja jej zwróciłem uwagę na nie ogolone nogi.Dla mnie to było obrzydliwe.Koleżanki już nie mam, mimo ,że znaliśmy się jakiś czas. Ona mężatka , ja żonaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×