Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zając bez pomysłu...

Wasze sprawdzone przepisy na Wielkanoc.

Polecane posty

Gość zając bez pomysłu...

W tym roku po raz pierwszy będę organizować Święta w swoim domu, będziemy we trójkę więc może nie jakieś liczne grono ale tak lubimy. Zastanawiam się tylko co przygotować, bo zawsze jeździlismy na gotowe i jakoś nie mam pomysłów. Macie jakieś swoje sprawdzone przepisy? Szybkie i w miarę łatwe :) Na pewno zrobię salatkę warzywną, bo Mąż lubi, pewnie jakaś pieczeń na obiad ale przydałoby się jeszcze coś na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź ogarnij sie kobieto
talerz wedlin,jajka, swieconka i jest sniadanie:)cos w galarecie jak lubicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zając bez pomysłu...
talerz wędlin i jajka mamy na codzień, więc chciałabym coś czego nie jadamy zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź ogarnij sie kobieto
no to kawior i losoś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka......... ...:)
zrób jajka faszerowane na rózne sposoby, oprucz sałatki jarzynowej zrób jeszcze jakąś np. grecka. Moze kup od jakiegos lokalnego rzeźnika "swojskie" wedliny. zobaczysz od razu jaka róznica w smaku i jak rodzina bedzie sie nimi zajadac, do tego zrób domowy sos tatarski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie od 4 lat przygotowuje sama wszystkie swieta bo wiem za zawsze ktoś wpadnie :)ale wszystkie przepisy juz się znudziły a właściwie przejadły :) Proponuje Ci zrobić jajka faszerowane z łososiem pysznie smakują i wyglądaja. Do tego zimne nogi czy jak kto woli galarete :) Oczywiście święconka i sałatka jak mówisz i gotowe. Jeśli chce podeśle Ci przepis na te jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź ogarnij sie kobieto
izabelka zauwazylam,że Ty straszne ortografy robisz, tu"oprucz", na innym topiku "mnustwo" nie sledzę specjalnie Twoich wpisow, ale to sie rzuca w oczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zając bez pomysłu...
od razu kawior :P jajka faszerowane chętnie ale poproszę o przepis bez ryb :) Mąż jest uczulony na ryby i owoce morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka......... ...:)
wiem, że robie dużo błędów. Niestety mam dysortografie. Znam zasady pisowni itp, ale błędów robie dosyc duzo. Sprawdzam czesto w słowinku co i jak ale przy pisaniu komentarzy nie zawsze mi sie chce sprawdzac bo co chwilke bym musiała sprawdzać prawie wszystkie słowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://ugotowani.tvn.pl/przepisy,950,n/przepisy-malgorzaty-szadeberg-4-sezon-poznan,79012.html tu sa te jajka z łososiem Sa naprawdę dobre robiłam kilka dni teu specjalnie na spróbowanie:) I na święta tez robię A może macie jakieś przepisy danie główne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecicie jakis dobry przepis na farsz do jajek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kruche babeczki nadziewane pieczarkami, dobry żur, sałatka jarzynowa, galaretka z kurczaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj sama ostatnio szukałam przepisów na wielkanoc. W zeszłym roku piekłam Mazurka. W tym roku chciałabym natomiast przygotować coś innego dla urozmaicenia. Szczególnie,ze ozdabianie Mazurka troche zajmuje i nie mam ochoty na to przeznaczać połowy dnia jak to było rok temu....

Najpewniej upiekę po prostu babkę cytrynową:

https://netto.pl/blog/zdrowe-odzywianie/babka-piaskowa-przepisy-na-cytrynowa-i-dwukolorowa-wielkanocna-babke-piaskowa/

W ten weekend piekłam babkę własnie z tego przepisu i wyszła bardzo smaczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość....

Ja zrobię pasztet wegetariański z kwestii smaku. Na śniadania beda tez jajka przepiorcze w sosie jogurtowo- koperkowym. Jajka zapiekane z szynką w cieście francuskim w formie na mufinki. Na obiad mozesz zrobic np. Piersi z kaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×