Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zraniona stopa

KILKULETNIE ODCISKI

Polecane posty

Gość zraniona stopa

Jakis dobry plyn/specyfik/preparat/masc cokolwiek na odciski. Na podbiciu stopy mam taki porzadny odcisk. Liczy sobie juz okolo 3-4 lat i moje pytanie brzmi czym go usunac :/ juz nie raz probowalam ale nigdy z korzeniem nie udalo mi sie go usunac.Skora na nim jest twarda jak guma, lekko zoltawa i peka czasami gdy duzo chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona stopa
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie jedno mam takie
Twój odcisk jest w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona stopa
odcisk nie, ja tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde wredna
to tzw modzel,kup w aptece środek do usuwania ,nie pamietam nazwy!!! ale skuteczny i niedrogi,nakładasz pędzelkiem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona stopa
nikt tu nie ma odciskow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi przed ciaza sie pojawil i jakos tak w polowie sam znikl dzieki ciazy chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona stopa
naprawde wredna - no ja cos takiego mam ale wlasnie na podbiciu. czytajac na wikipedi i ogladac zdjecia ja mam bardziej zoltawe niz biale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona stopa
dziewczyny ja powaznie pytam choc wiem ze to brzmi komicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiech :):)
kiedyś był rewelacyjny płyn na odciski scholl ale chyba go juz nie produkują bo dla mamy szukałam, ale są plastry też scholla i działają tak samo tyle że są mniej wygodne bo trzeba je ciągle mieć na odcisku aż zmięknie. usunięcie to pestka po tym płynie czy plastrze-wystarczy ciepła dłuższa kąpiel i sam schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lookoflooks
masz 3-4 lata odcisk i nic z tym nie robilas? zartujesz? dbasz w ogole o stopy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahahaabuauauaua
aaaahahahahaahahahahahhhahahahahaahaaaaaahahhaahahhhhhahahahahhahahaha AHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA BIUAHAHHAHAHAHAHHAA BUHAHAHAHAH BUEHEHEHEHEHHEHEH BUAAHAHAHHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona stopa
lookoflooks - bylam u lekarza przepisal dwa razy ten sam krem ktory ''sciagnal'' tylko wierzchni naskorek a nie korzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde wredna
przypomniało mi się hurrraaa!Acerin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona stopa
uśmiech :):) - a nie orientujesz sie czy go moge w ciazy stosowac? bo wiem ze na rynku istnieje jeszcze taki plyn jak ACERIN tez bardzo dobry ktory usunal odcisk z malego palca wraz z korzeniem ale tu chyba jest za duzy obszar na skorze i tak samo zdziera tylko warstwy skory a nie korzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona stopa
naprawde wredna - stosowalam go :) na malym palcu usunal rewelacyjnie odcisk i do dzis mam spokoj ale na podbiciu smarowalam ten acerin i nie do konca wszystko usunal moze tez dlatego ze warstwy tego plynu mi ''odpadaly'' badz ''zmywaly'' sie na skarpetce :( moze plaster tym razem pomoze ? i dzieki temu plyn zachowa sie do konca leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona stopa
ehh na mojej stopie to chodze juz raczej jak na bucie w wysokim obcasie przez ten odcisk :( nie, nie dbam o stopy bo ich sie nie ujawnia za czesto i nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona stopa
jestem pojebana nie stawwiam kropek ani przecinkow poczytajcie sobie jednym tchem moje dlugasne zdania bo ja lubie byc taka niedojebana :) pozdrawiam ciaooooooo kocham was roaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona stopa
TO OSTATNIE TO PODSZYW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiech :):)
nie mam pojęcia czy można stosować go w ciąży ale zarówno płyn jak i plastry usuwały korzeń odcisku-sprawdziłam na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona stopa
widze ze tu nie mozna zalozyc tematu tak aby jakas kurwa sie nie podszyla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona stopa
jestem pojebana nie stawwiam kropek ani przecinkow poczytajcie sobie jednym tchem moje dlugasne zdania bo ja lubie byc taka niedojebana :) pozdrawiam a co do odcisku to mysle ze go po prostu nozycami do zywoplotu obetne co jak myslicie bo moze tak tez pomoze w czyms to jak myslicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde wredna
mnie pomógł,moze spróbuj powtórzyć zabieg? spróbuj sobie wkładac do butów specjalne wkładki żelowe np scholla czy kiwi,pomagają i tak nie boli miałam to samo,od lat noszę jedynie szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona stopa
usmiech :):) - wyprobuje twoj plyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mss menda
idz do jakiejks dobrek kosmetyczki, do gabinetu gdzie zajmują sie modzelami, usuną Ci go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona stopa
chyba sama jestes kurwa podszyw bo ja jestem ja i mam problem ze smierdzaca i zraniona stopa ale jak ty wolisz byc kurwa podszywem to se badz a ja i tak cie ucaluje buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona stopa
naparwde wredna - mam wlasnie dwa plyny do wyprobowania scholl i acerin , zapytam w aptece ktory lepszy i zaczynam kuracje od nowa :) ale tym razem faktycznie jakos zabezpiecze zranione miejsce tak aby nie scierac leku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona stopa
mss menda - u kosmetyczki bylam raz i dziekuje, jak mi omega zaczela to scinac to zranila mnie obok a po miesiacu skora odrosla jeszcze grubsza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona stopa
robie postepy stawiam juz jeden przecinek wszystko specjalnie, dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×