Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buchachahjjjjjj

Rozwalaja mnie bogaczki z topicku o oszczedzaniu:)

Polecane posty

Gość Buchachahjjjjjj

Albo jak piszą ile metrów macie mieszkanie, wszystkie ponad 100. Ale wejdzie na topik o ile płaciliśmy za prąd to większość pisze ze 60 zł za 40 m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padne Zaraz, azil
He he dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policz ile osób wypowiedziało się, że ma mieszkanie powyżej 100m, a ile napisało w innym wątku, że ma 40m. Wyjdzie ci pewnie jakieś 20. Naprawdę sądzisz, że to te same osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FLHASK;JFHASDKJ;FH
BO TAKA KRETYNKA MYSLI ZE NA KAZDYM TOPIKU PISZA TE SAME OSOBY:D i potem taki nieogarnięty matol ma zal ze bide klepie:P jak już po tym topiku widać ze inteligentne stworzenie to nie jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś bredzisz
Na temacie o opłatach za prąd większość pisze że ma mieszkania 60-80metrów :O naucz się czytać miernoto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty myslisz,ze
codziennie na kafe siedza te same osoby???? jak ty przesiadujesz calymi dniami to twój problem,ale sa ludzie kotorzy tu sa czasami!!! nie tak jak ty:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgncbn
e tam każdy tu siedzi i klepie co ślina na ozró przyniesie i tyle... niekoniecznie prawdę, ja pisze powieśc, korzystam z ludzkich historii, wklepuje swoje 3 grosze w wiele wątków, potem skrzętnie notuję.. można się dużo dowiedzieć o ludziach ogólnie jako o społeczenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj oglądałam
rozmowy w toku i tam były te bogaczki z kafeterii :D co na 20m2 w 6 osób mieszkają i tylko nasrać na środek potrzeba do kompletu bo one internetem czyli kafeteria zajete :D i zmyslaniem bajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Floria Gloria
Boże, jakie to nudne te Wasze wypociny. Jasne, każda udaje ze ma 150 metrów, a żyje w 33 oczywiście. Ja mieszkam z meżem i synkiem, mamy 98 m - mam za to przepraszac??? Wyobrażź sobie, ze rodzice dali nam to mieszkanie a oni "poszli" na kupione przez nas 50 metrowe. No i co, mam mimo wszystko pisac ze mam 33 metry, zeby nie posądzano mnie o przechwalanie??? nie kazdy sam sie wszystkiego dorabia, ale wiele osob DUZO MA I DUZO ZARABIA - i mam za to przepraszać//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty myslisz,ze
otoz to, to tak jak przepraszać,ze się zyje:D Gloria... one nigdy tego nie pojma, bo jak ktoś zyje w 40m2 to myśli ze każdy tak samo ma jak ktoś zarabia 1200 to nie ma mowy by ktoś inny miał więcej ale niech tak sobie tlumacza jak latwiej im z tym zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest. Częśc osób ma mieszkania np. po dziadkach albo kupione przez rodziców. Ew. kredyt. Zarobki też są zróżnicowane, ale wystarczy mieszkać w duzym mieście oraz skończyć dobre studia czy po prostu mieć pomysł na siebie, nauczyć się czegoś konkretnego i kasa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Floria Gloria
łakowilk - noo wlasnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaasssiiia
już kiedyś pisałąm na tym forum że tu nie mozna się przyznać że dobrze zrabiasz, że masz własne mieszkanie itp bo od razu stwierdzą że bajki piszesz, że się przechwalasz i w ogóle to jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×