Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WARTO CZY NIE?

jak przygotować ziemię pod warzywka?

Polecane posty

Gość WARTO CZY NIE?

mieszkam w domku z działeczką na której od lat rosła trawa, kiedyś dawno podobno próbowano mieć tam warzywka ale plony były bardzo liche choć naokoło wszyscy sąsiedzi z powodzeniem uprawiają warzywa, widocznie akurat tego mojego kawałka nikt wcześniej nie nawoził. w związku z tym mam pytanie jak mam przygotować ziemię aby jeszcze w tym roku cieszyć się swoimi plonami, oczywiście skopać , tę trawę jakoś usunąć i co dalej? zależy mi może nie aż tak na typowej włoszczyżnie ale chciałabym trochę nowalijek typu sałata, rzodkiewka, cebula. koperek, włoszczyzna oczywiście też i bardzo chciałabym własne ogórki na przetwory, poleccie odrazu odmianę co do tych ogórków żeby były najlepsze, wysiałam w domu już na swoją rozsadę papryczkę typu półostra-bardzo ładne krzaczki już się zrobiły, i dopiero kiełkuje mi sałata lodowa, jeśli ktoś ma doświadczenie akurat z tą sałatą to proszę o rady jak z nią postępować,co jeszcze mogę sobie wysiać teraz w domu żeby później mieć do ogródka? aha oczywiście nie mam folii ale może w przyszłości....a może jednak nie warto męczyć się z tą ziemią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyrty
mój ojciec co roku kupuje od rolnika obornik na działkę (tak na g.wnie też można zarobić ;)) rozrzucają, przekopuje i jakoś mu to wszystko ładnie rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×