Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuśka123

Dorywcza praca

Polecane posty

Gość mamuśka123

Witam wszystkich! Już nie wiem jak mam to ugryźć, otóż chciałabym sobie jakoś dorobić przez internet bądź jakaś praca w domu. Jestem mamą półrocznej dziewczynki i przydałoby mi się troszeczkę gotówki. Sama nie umiem sobie znaleźć nic przez internet, już jestem zniechęcona, może macie jakieś sprawdzone an sobie pomysły?? Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaa_a
Napisz cos o tej pracy wiecek,nie mam gg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli potrafisz pisać odezwij się do mnie (artykuly_3miastoprokonto.pl ). Ja pracuje dorywczo przy pisaniu poradników, miesięcznie mozna wyciagnac 1000 zł (ja tyle mam pracując 2-3 godz. dziennie) lub więcej. Odezwij się jednak tylko i wyłącznie w przypadku, gdy pisanie nie sprawia Ci problemów i to lubisz. Jeśli chcesz tylko spróbować, nie traćmy czasu. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chabzi
Ok nic nie szkodzi, że nie masz GG. Napiszę Ci na maila. Może Cię to zainteresuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa_aa
Dzięki :) ja lubię pisacmam wyobraznie,ogolnie lubię ludzi i pracę z ludzmi.Pracowałam kiedyś w handlu:)mam wyk.śr.medyczne.Mam teraz tak,ze nie mam stalego łącza net :( przeciąga się to juz 5tyg.od maja dopiero-obiecali mi w TP a pragnę pracy-opiekuję się corką w domu-i mogłabym parę godz.popracować.Bardzo mi to potrzebne.Bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to sprzedaż kosmetyków
Nikt nie kupuje,kryzys :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Kobietki kupowały kosmetyki i będą kupować...jedna więcej druga mniej, ale mało znam takich, które się nie malują lub choćby kremu nie używają...:) Wszystko zależy tylko od jakości i od ceny. Dobre i w przystępnej cenie zawsze się będą sprzedawać ;) Zapraszam do polskiej firmy kosmetycznej, która oferuje świetne kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach :) Kontakt: grazynka@klubmariza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako prace dorywcza polecam w jakiejs firmie mlm :) czasu poswiecasz na co chcesz, a dorobic mozna nie tak malo:P Po jakims czasie dochody rosna, najlepsi naprawde duzo zarabiaja i z tego zyja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia 66666
tabou, chciałam do ciebie napisać, ale nie udało mi się wysłać wiadomości. Czy adres na pewno jest prawidłowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca dorywcza dla każdego - przez internet!

Ankiety przez internet za pieniądze i nagrody.

Nagrody w zamian za poświęcony czas to: przelewy 50 zł, doładowania telefonu, bony do sklepów lub gadżety firmowe!

Jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą niech wypełni formularz zgłoszeniowy na stronie:
http://www.opinie-rejestracja.pl 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×