Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość r...................

Blog podróżniczy - podoba się Wam?;)

Polecane posty

Gość rewqewqewqe
no i nieludzko oklepane te miejsca wyspa wielkanocna? wioska sw mikołaja? To chyba blog dla przedszkolaków? chcieliscie zeby byc krytycznym to jestem. Lepsze byłyby jakie orgunalne miejsca, moze mało znane, gdzie niewiele ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Być może rzeczywiście masz tak olbrzymią wiedzę, że to dla Ciebie nie nowości;) Jednak większość ludzi zapytana o Wyspę Wielkanocną wie, że "jest taka wyspa", a część jeszcze słyszała o "jakichś posągach" i na tym się kończy wiedza;) A gdybym nazwał ten blog geograficznym to co by to zmieniło? A skoro część postów odnosi się do miejsc, w których byłem to może "geograficzno - podróżniczy"?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewqewqewqe
A gdybym nazwał ten blog geograficznym to co by to zmieniło? moim zdaniem sporo, bo wchodziłyby osoby zainteresowane, a nie szukające czegoś innego. Ja zobaczyłam nazwe blog podrózniczy, weszłam i się zawiodłam. Jakby nazwa była inna, moze bym sie mniej zawiodła, bo od początku spodziewałabym się czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Ponawiam pytanie i prośbę o opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Nie żartujcie, że nikt się nie wypowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastelowe pola
hej, nie liczylabym na kafeteryjna populacje...w 90% ludzie tutaj maja krotki podzial uwagi, jeden dluzszy paragraf to dla nich wyzwanie x nie liczylabym na konstruktywne uwagi, raczej dajaca ujscie frustracji krytyke x sprobuj na bardziej wyspecjalizowanych forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastelowe pola
widze, ze poprawiles przesuniecie tekstu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Jasna sprawa, że będę próbował;) Tutaj pisze tylko dodatkowo, ale niestety masz rację...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Poprawiłem, ale musiałem sobie troche nerwów zszarpać:P Edytor tekstu nie jest bez wad a przygodę z htmlem dopiero zaczynam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do podróżowania po Rosji to ostatnio wzorowałam się na blog podróżniczym http://nomoremaps.com/ ciekawe sugestie i porady jak podróżować, mi bardzo pomogły ich wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati9931
Blog bardzo fajny :) Ja osobiście ostatnio dość mocno poczytuje https://smacznepodroze.com, a w szczególności wpisy dotyczące Filipin bo to mój wymarzony kierunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że już nie aktualizujesz tego bloga. Szukam inspiracji na wycieczki z dziećmi. Ostatnio złapałam dużą zajawkę na blog podróżniczy niejakiej Elizy Giussani: https://dolcecartolina.pl Bardzo ciekawie i szczegółowo opisuje atrakcje i miejsca które warto odwiedzić podróżując z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×