Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinaa84

test negatywny po 16 dniach od stosunku

Polecane posty

Gość karolinaa84

Witajcie Czy możliwe,żeby test zrobiony 16 dni po stosunku był negatywny a jednak się mylił? Robiłam test w dniu spodziewanej miesiączki( wieczorem- nie mogłam wytrzymać). Cykle mam nieregularne. Przeważnie około 32 dni ( ostatnio 31 raz 27). Stosunek w 16dniu cyklu( chyba za wcześnie- nie wiem kiedy mam owulacje)Dziś mineły dwa dni kiedy robiłam test i okresu nie ma ale czuję jakby miał być. Łudzę się, że moze jednak jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghhhhcy
Ciaza raczej jest niemozliwe. Testy daja wiarygodny wynik juz 14 dni po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa84
łudzę się nadal. ale pewnie znów rozczarowanie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
ja miałam mieć okres 6 dni temu, 2 dni temu robiłam test i negatywny, brzuch też mnie boli tak jak bym go miałam więc nie wiem, ja za kilka dni powtórzę z tym że ja w ciązy być nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbgfthtg
u mnie przy cyklach 27-28 dniowych miałam owulację w 12 dc (robiłam test owu) myslę, ze u ciebie w 16 dc było juz za późno na zapłodnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa84
wcześniej też był seks tylko pózniej nie(po16 dniu) a wydaje mi się, że owulacja poźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa84
bo skoro nie mam @ a test negatywny to chyba owulacja była pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam test po ok. 10 dniach od stosunku, teoretycznie powinien być wiarygodny,a skoro pokazał zaledwie jedną kreskę, to uznałam, że w ciąży nie jestem. tylko okres jakoś nie chciał przyjść. więc test powtórzyłam, gdy okres się spóźniał i niespodzianka: dwie krechy! także jest to możliwe, choć u Ciebie, skoro termin miesiączki już minął, raczej mało prawdopodobne. powodzenia w następnym cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
a kiedy zrobiłaś ten drugi test ?ile dni po terminie okresu ? ja zrobiłam 4 dni po terminie i wyszedł negatywny a okresu dlaej nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa84
zrobiłam jeden test w dniu spodziewanej miesiączki ale wieczorem to był 31dzień cyklu( przez ostatnie miesiące miałam cykle pzrewaznie 31 dniowe jeden 27 - kiedyś wcześniej zdarzały się i dłuzsze cykle) dziś jest 35 dzień i nadal nie mam @ (seks w 16dniu cyklu, i nestępny dopiero gdzieś w 28dniu - mogłam przegapić owulacje) trohę czuję mrowienie w piersiach, zimno mi często, brzuch pobolewa drugiego testu jeszcze nie robiłam bo wciąż mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa84
troche - przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa84
troche - przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
jak zrobisz to daj znac, a na tym pierwszym tescie co wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaona22
Najczulszy jest bobo test w niebieskim opakowaniu.wykrywa juz 7-10 dni po stosunku. Najlepiej zrobic test z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa84
jeszcze nie zrobiłam testu brzuch co jakiś czas mnie boli i dziś też więc nastawiam się na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa84
pierwszy test negatywny dziewczyny mam jeszcze trochę nadziei bo w poprzednich cyklach kochalismy się z mężem od 17 dnia cyklu i nic z tego nie wyszło a w tym ostatni stosunek był w 16 dniu cyklu( w 13,11,9) ale pewnie jak na złość owulacja się pzresuneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek

Ja też mam pytanie kochalam sie z mężem 7 dnia miesiączki okres miałam 1września okres mam co 28dni. I jestem przed okresem powinnam dostać 29 ale boje sie że jestem w ciąży czy to możliwe. Dodam że dziś( 25) zrobilam test i wyszedł negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma

Jak test negatywny to nie ma ciąży w końcu po coś je robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Dziewczyny jak nie macie pewnosci robcie dwa testy roznych firm.  Lub z różnych aptek. To jest mój pewniak. 

Ja kupilam 5sztuk jednakowych i robilam co dwa dni po términos miesiaczki. Miałam już mdłosci i ból piersi. Czułam że jestem w ciąży. Wszystkie wyszły negatywne

poszlam na test z krwi i ciąża. Tego samego dnia usg i 7+2 dni serduszko i wszystko. A testy jakieś wadliwa partia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość nie ma napisał:

Jak test negatywny to nie ma ciąży w końcu po coś je robią

Niekoniecznie. Ja też robiłam test w dniu miesiączki i nic, tydzień później cień kreski, dwa dni później bladziutka cienka kreska a teraz mam 16 tydzień. Różnica między USG a data miesiączki jest ok 2 tyg, po prostu owulacja się przesunela 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara

a jak testujesz swoją owu? Ja mam komputer cyklu myway dokładnie bo min. na podstawie lh wiem kiedy mam jajeczkowanie i co mam robic w sypialni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cześć Dziewczyny

Tak strasznie sie stresuje że nawet sobie nie wyobrażacie😔 2 tygodnie mega sie stresuje że jednak jestem w ciąży. Otóż sytuacja wygląda tak, z chłopakiem nie do konca uprawialam seks chodzi o to ze chcieliśmy spróbować i on tylko dosłownie na chwilkę i to nie do konca włożył swojego członka i wyciągnął i tak może z max 3 razy nie doszło do zadnych wytryskow ani nic ale jestem taka panikara ze strasznie zaczęłam się stresować ze co ja zrobiłam itp

Okres w tamtym miesiącu skończył mi sie mniej więcej 7 wrzesień A dzisiaj jeszcze go nie mam😔 mimo to czuje sie jakbym miała zaraz go dostać i co chwile chodzę do łazienki sprawdzać czy juz mam ale nic, brzuch tak lekko pobolewa jakby okres mial byc, wypryski na twarzy tez juz sie pojawiły

Po 14 i 15 dniu od tego "powiedzmy stosunku" zrobilam 2 testy i oba wyszły bezsprzecznie negatywne

Dzisiaj rano zrobię jeszcze jeden ale tak sie martwie i boję i czy możliwe że okres przesunal mi sie bo się stresuje i akurat jakos ponad 2 tyg temu bylam przeziębiona?

Pomóżcie prosze dziewczyny, jakies rady czy wszystko będzie dobrze i nie potrzebnie panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

nie jesteś w ciąży, po takich zabawach to niemożliwe, poza tym zastanów się nad dobrą antykoncepcją, bo kiedyś jednak dojdzie do pełnego stosunku i strach będzie uzasadniony. Ja moge polecić ci diafragmę caya, stosuje i mnie jeszcze nie zawiodła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×