Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matylda32

Zakupy na święta Wielkanocne z kredytem

Polecane posty

Gość Matylda32

Witajcie moi drodzy, mam 32 lata i od kilku lat jestem żoną i mamą. W tym roku po raz pierwszy zdecydowałam się wziąć z mężem tego typu kredyt http://www.ebroker.pl/kredyty/gotowkowe/bez-bik na zakupy świąteczne. Co prawda mamy dość pieniędzy żeby sobie wszystko sprawić, ale oszczędności trzymamy na lokacie. Wzięliśmy 1500zł , sądzę, że to nie duża kwota ale mam pytanie. Czy jest ktoś z was, kto też tak robił, robi ? Zamierzamy wziąć też kredyt na wakacje. My dopiero pierwszy raz tak zrobiliśmy, rodzina się zjeżdża od męża, więc produktów będzie więcej, wiadomo. Mam nadzieję, że owa oferta kredytu którą wzieliśmy nie okażę się zła :) proszę o wasze przezycia z tym związne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za durny post. Czy ty autorko myślisz, że inni nie myślą? Co za sens brac kredyt a oszczędności trzymać na lokacie? Średnio inteligentny człowiek z minimalną wiedzą matematyczną od razu obliczy , ze to strata a nie zysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka1500100900
Jak przy okazji każdych świąt zawsze pojawia się ten sam problem. Co kupić dziecku. Zabawek ma już mnóstwo. Będąc ostatnio w sklepie zaszłam do Toys”R”Us. Natknęłam się tam na bardzo interesujący konkurs z super nagrodami. Należy kupić jeździk Smoby z Myszką Minnie i zachować paragon. Następnie na adres konkurs@disney.pl wysyłamy zdjęcie zrobione w czasie zabawy wraz z kopią paragonu. I To wszystko! Takie proste a do wygania laptop lub jeden z pięciu zestawów Lalki Minnie Mouse w samochodzie. Konkurs trwa do 30.04.2014 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam dzisiaj takiego fajnego kroliczka na swieta no i pare jajek :) www.youtube.com/watch?v=G4uoOwny5Uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×