Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smierdzące jajko wielkanocne

Otwieram topic dla biedniejszych osób bogaci wstęp wzbroniony

Polecane posty

Gość frege
ostatnio w żarcie powiedziałam mojemu znajomemu że zarabiam po 7 latach i dwóch fakultetach 1700 zł (międzynarodowa firma- praca biurowa) to się zaczął śmiać i powiedział " przestań żartować przecież na pewnie tyle nie zarabiasz" a prawda jest taka że zarabiam 1640 zł. Obróciłam wszystko w żart że niby sobie jaja robię bo on naprawdę mi nie uwierzył a nie chciałam się tłumaczyć wiec powiedziałam że oczywiście żartuje. ale siara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frege
albo jeden znajomy zapytał się mnie czy nie pojadę z nim na wakacje do Egiptu wiec mu mówię że nie bo chyba jadę na wakacje do Turcji a ona mi mówi "no ale przecież to się nie wyklucza. Pojedziesz do Turcji a potem do Egiptu co za problem?" yyyyyyyy nie chciałam mu opowiadać że mnie nie stać na dwa wyjazdy w roku!! przecież mu nie powiem że zarabiam 1600 zł i rok zbieram na weekendowy wyjazd w góry. By mnie wyśmiał że mam 30 lat i nie potrafię utrzymać swojej własnej d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frege
jestem przerażona. Chyba nie poznam już żadnego faceta bo wiecznie wychodzą takie dziwne historie a przecież jak się z kimś zwiąże to będę musiała się przyznać do zarobków itd. No albo kiedyś rozmawiam z jednym znajomym i mu mówię "kurczę muszę zapłacić w tym miesiącu 1500 zł za studia " a on do mnie "no ale co to za problem dostajesz wypłatę robisz przelew i już" a ja yyyyyy no tak biorąc pod uwagę że zarabiam 1640 zł i zostanie mi do życia 140 zł to faktycznie " żaden problem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że topik jest dla biednych a tu i o pensji nomalnej mowa, i o urlopie w Egipcie. :D Czy tylko ja mam o wiele gorzej? Nie mam pracy, szukam. Wszystko się wali. Jak pojawia się światełko w tunelu, to okazuje się pociągiem. Dzieciak się skarży że nie ma tego co koleżanki a nie wie że być może będziemy musieli wyprowadzić się do jakiegoś mieszkania socjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frege
oczywiście na głos tego nie powiedziałam bo by mnie wyśmiał więc zmieniłam temat ale w psychice to zostaje. Jeszcze jedna historia mi się przypomniała jak siedziałam na piwie z koleżankami i ich mężami i tam zaczeliśmy opowiadać coś o wydatkach na mieszkanie, kredytach.... mąż koleżanki mówi "no my teraz weźmiemy kredyt na drugie mieszkanie w sumie to tak wiele nie wychodzi no bo weźmy pod uwagę że tak każdy przynajmniej z te 4 000 tysiące zarobi no to z 1 000 zł idzie na kredyt.............." a ja yyyyyyy i się nie odezwałam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFinnersycle

hi to all! give me plzase funny cats videons on yourtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×