Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marteczka1984

szukam pracy w firmie sprzątającej biura w Warszawie ....

Polecane posty

Gość marteczka1984

wysyłam cv i cisza!!! Mam 29 lat,mam wszystkie zęby,brak nałogów,ubieram się normalnie,nie jestem inwalidką, nie mam nałogów,a jednak pracy nie mogę znależć i nie wiem czemu?! nie wiem co ze mną jest nie tak??? czy ktoś wie jakie trzeba spełniać warunki żeby zostać sprzątaczką? a może ktoś zna firmę gdzie są przyjęcia do pracy i potrzebują normalnych,sprawnych kobiet!!!! masakra to co się dzieję w tym kraju to cyrk!!!! Wychodzi na to,że teraz to trzeba być inwalidą,pijakiem , narkomanem, nie mieć zębów,wyglądać jak żul , no i wtedy masz szanse na pracę i śmieszna pomoc finansową odnaszego uroczego państwa. DNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś miała grupę inwalidzką, byłoby łatwiej... Nie zniechęcaj się jednak. Najlepiej uderzać do nowych firm, które dopiero zaczynają działalność. Te zakorzenione na rynku rzadko prowadzą nowy nabór, a zainteresowanie jest ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staś-789
MOGŁABYŚ popytać po hotelach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela1982
witam ja tez szukalam pracy w wawie nawen na kafeterii dalam ogloszenie. mam doswiadczenie i wszystko to co piszesz.i co?nikt nawet pies z kulawą nogą nie zadzwonil.tez sie dziewie ze na zwyklą szmate niema pracy.jest naprawde ciezko a szczegolnie maja ciezko osoby pracujące fizycznie do tego kobiety.jestem zalamana. ale wysylam dalej i szukam moze akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×