Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnieszka2013

23dc a ja mam objawy@-za wcześnie

Polecane posty

Witajcie: Jestem 23 dc.Miesiączkuję co 28dni,więc do @ 5 dni. Od niedzieli 17.03 czuję sie jak bym miała kaca.Mdli mnie zaraz po tym jak wstaję z łózka i tak do południa z maleńkimi przerwami. Dziś boli mnie krzyż w odrębie korzonek,pobolewa podbrzusze ale tak trzyma tylko kilka sekund-takie skurcze.Pobolewa jajnik ,ale tez takie chwilowe kłucia.Jestem senna od poniedziałku a spać chodzę juz o 20-tej tak mnie ogarnia senność.Czuję sie tak jak by miała ogarnąć mnie jakaś choroba. Kurcze jest mozliwość ciąży,ale przeciez to nie możliwe by objawy były tak szybko. Czy to możliwe ,aby @ przyszła tak szybko,bo ja tak sie czuję jak bym za chwile tez miała jej dostać.Ogólnie czuję sie do bani i te okropne mdłości. Czy byla któraś w podobnej sytuacji i może coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na objawy ciąży
JEST ZA WCZESNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na objawy miesiączki
za wcześnie a na objawy ciąży nie...?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władysława19
Uważam ,ze mogą to być objawy ciąży. Ja w ciąży właśnie 5 dni przed planowaną @ miałam straszne nudności tyle ,że dodatkowo miałam bardzo wrazliwe brodawki.Test już wtedy w miarę wyraźnie pokazał 2 kreski i faktycznie ciąża była:) Ale ty możesz jeszcze wstrzymać się z testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcalenie za wczesnie
ja mam dziś 25 dzień cyklu a od 2 dni wiem że jestem w ciąży. Mam mdłości, wymiotuje, bolą mnie piersi i zrobiły się ogromne, w dodatku czuje się jakaś taka przymulona, zmęczona i kręci mi się w głowie. Testy wychodzą pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tydzien przed miesiaczka wiedzialam juz ,ze jestem w ciazy ;) mdlosci koszmarne i bole krzyza mialam ale kazda kobieta jest inna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dzis mam uczucie ciągłego kaca,przechodzi dopiero ok 15-16.Do tego jestem senna.Brzuch tylko przyćmiewa bólem od czasu do czasu.Czuję ,ze żołądek mam jak w czasie lekkiej grypy żołądkowej...już sama nie wiem jak to opisać. Czy to moze być objaw zbliżającej@ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ranne mdłości,ale tylko ranne. Nie wiem ,ale coś tak wgłębi mi podpowiada,ze to może być ciąża. Choć nie planowana jeszcze teraz,tylko powakacjach to i tak bym sie cieszyła. Do @pozostały 2 dni a ja nie mam plamień ,które zwykle juz mi sie pojawiały.I te nudności,mdłości i senność.Takie uczucie zmęczenia.Nie chcę sie nastawiać pozytywnie,bo po co się rozczarować potem,ale co szkodziło mi napisać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka2013 zrób może test z k rwi wtedy będziesz wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×