Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomocnadlon22

Szukam pracy zaranica na wakacje jestem studentka pomoze ktos?

Polecane posty

Hej szukam pracy zagranica na wakacje mam 22 lat jestem z podkarpacia , szukam chetniej osoby z podkarpacia badz krakowa ktora by ze mna wyjechala czy jest ktos tutaj taki? albo kto moglby nam pomoc oczywiscie taka osoba dostanie od nas spora prowizje Mail :korepetycje.matma@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazia X
A co byś chciała robić i gdzie konkretnie wyjechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazia--> zbior owocow warzyw , praca w pubie , kelnerowanie , takie wakacyjne sprawy , nie bylam nigdy zagranica ale w Polsce ciezko z praca bardzo wiec chcialabym cos dorobic i miec tam zalatwiona na miejscu . Jestem bardzo pracowita szybko sie ucze , w polsce pracowalam w biurze i opiekowalam sie dzieckiem 2 lata . wiec moge tez sie dzieckiem zając. Jesli chodzi o miasta To Londyn Berlin gównie w europie ale jesli trafi sie jakas dobra dusza i bedzie gdzie indziej to moze bym gdzie indziej :) w zamian za pomoc i mieszkanie oczywiscie odpalam prowizje plus pomoge pomagac w pracach domowych. Poprostu chcialabym sie usamodzielnic dlatego mysle o wyjezdzie. w Polsce bardzo ciezko z praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym wyjechac w okolicach czerwiec /lipiec to nie jest powiedziane ze tylko 3 miesiace moglabym i dluzej popracowac. Tylko chcialabym miec kogos kto wprowadzi mnie w te zagraniczne sprawy i pomoze mi tam na miejscu :) Dlatego szukam wczesniej moze sie ktos trafi czsami tu na forum widzialam chec pomocy ale wczesniej nie moglam wyjechac . W polsce tez udzielalam korepetycji z matematyki bo studiuje techniczny kierunek . Ogolnie z jezykow znam angielksi na poziomie A2 i niemiecki troche .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktos chcialby mi pomoc to podaje mojego maila korepetycje.matma@o2.pl jestem z Rzeszowa podkarpacie takze szukam tez osob chetnych do wyjazdu jesli sie znajda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazia X
Nie wiem, co to poziom A2. Jeśli oznacza swobodną w miarę komunikację, to dobrze:) Mieszkam w Edynburgu, tutaj jest dużo pracy wakacyjnej dla studentów, ale konkurencja jest bardzo duża. No i referencje są często potrzebne. Najlepiej, gdybyś załatwiła sobie pracę przez agencję, bo wtedy wiesz, że ją masz, zaraz po przyjeździe. Sprawdzaj sobie ogłoszenia na gumtree i emito, może coś znajdziesz dla siebie. W sprawach urzędowych/mieszkaniowych mogę Ci pomóc, ale u siebie mieszkania zaproponować nie mogę. Jeśli się zdecydujesz, mogę popytać znajomych, czy ktoś nie chce lokatora na wakacje. No i nie mam pojęcia, ile mogłoby Cię to kosztować, ale podejrzewam, że nie mniej niż 50Ł na tydzień. I ostatnia uwaga-nie jedź sama w niesprawdzone miejsce. Ale takie rzeczy to Ty pewnie wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaziax--> dziekuje za informacje:) Cos popatrze na te biura :) A moglabys mi zostawic swojego maila w razie W jak znajde w tych okolicach i nie bede miala lokum ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wredna jędza
A2 to bardzo mierny poziom, jeśli chcesz się komunikować w danym języku. Najlepiej byłoby, jakbyś znalazła już teraz pracę i solidnie podszlifować angielski, w cztery miesiące dasz radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredna jedza Co do angielskiego zapisze sie na kurs by podszlifowac . Ale dogadac sie dogadam z obcokrajowcem w miare ale tak masz racje:) Co do pracy to narazie nie moge bo mam studia i obrone takze chce wyjechac okolo koncowki czerwca poczatku lipca . Dlatego bede przeglada ogloszenia Kazia Dziekuje bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×