Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredniejsza

Poszukuję tytułu filmu.

Polecane posty

Nie za wiele pamiętam, choć wydaje mi się to bardzo charakterystyczne. Mianowicie rzecz dzieje się w "naszych" czasach, jakiś człowiek odnajduje Kościół i jego podziemia. Okazuje się, że krzyż z Chrystusem nie jest zwrócony w stronę wiernych jak w "klasycznych" kościołach, ale odwrócony tyłem, pod krzyżem stoją figury ludzi, które się mu przypatrują. Chodziło o to, że nie przyszli oni aby go opłakiwać ale dla własnej rozrywki i z ciekawości. Mniej więcej tyle :) Jakby ktoś wiedział co to było to byłabym wdzięczna za podanie tytułu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruu
film był o tym żę przyszli popatrzeć na śmierć Chrystusa i za karę już do końca świata pojawiali się w miejscach tragedii i musieli patrzeć. Jak gapie. Grała tam ta aktorka z wielkimi oczami :) Ricci czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowej
Miły film mam go gdzieś... ale tytułu nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowej
Też tak myślę;-) To ich pokuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowej
Też tak myślę;-) To ich pokuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowej
Też tak myślę;-) To ich pokuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediiiiit
podepnę się, bo również poszukuję filmu, którego strzępki mam w pamięci. Bohater filmu, którego tytułu szukam w młodości dla żartu pod nieuwagę matki porwał wózek z dzieckiem. Gdy przestraszone dziecko się przebudziło i zaczęło uciekać, poślizgnęło się i wpadło do rzeki. Bohater wraca po jakimś czasie (i chyba odsiadce) do miejscowości, w której to wszystko miało miejsce, zostaje organistą w miejscowym kościele, poznaje kobietę samotnie wychowującą dziecko. Między nimi rodzi się uczucie, jednak do czasu aż odkrywa ona prawdę o jego przeszłości. Tak to szło... a teraz może ktoś podpowie jaki jest tytuł tego filmu? Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Poszukuję tytułu filmu, leciał kiedyś w tvp. Kobieta pojechała a wycieczkę do Turcji, tam zakoc***e się w mężczyźnie, dla niego zostawia męża i przeprowadza się do obcego kraju. Jej mąż ma dzieci, ona najwyraźniej o tym nie wie. On jest jakimś przestępcą, ona aby mu pomóc śpi z takim facetem, a właściwie on onanizuje się na jej widok. Kobieta zachodzi w ciąże wraca do pierwszego męża ( to dziecko Turka , dla którego go zostawiła) dziecko umiera.Film bogaty w nagość i seny erotyczne. Początkowo mocna scena erotyczna w jakimś turystycznym autobusie (pieszczoty głównej bohaterki i Turka). Film kończy się tak że ona go zabija. Przeprasza że tak chaotycznie, ale tylko tyle pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, pamiętam ten film. Leciał dość dawno temu w tvp. zapewne nie jest to film amerykański. Jego tytuł to jedna wielka niewiadoma....Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KVAZIOREX
Szukam Tytuł filmu w którym spalili żywcem kobietę w ciężarówce a jej mąż lub facet został z niej wcześniej wyrzucony i to widział po czym się zaczął mścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×