Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młoda Mama jA

15 MIESIECZNE ZYWE DZIECKO

Polecane posty

Gość Młoda Mama jA

Witam.Mój syn ma Rok i 3 miesiace byl wczesniakiem.Jest bardzo zywym dzieckiem wszedzie go pelno.BArdzo duzo placze.Nie moge nigdzie wyjsc gdyz placze a wrecz histeryzuje za mna,czesto chce na rece,ma w sobie złośc,gdy czegos nie dostanie krzyczy wnioebogłosy i rzuca tym co ma pod ręką bądz bije.nie potrafi skoncentrowac sie przy jedzeniu ciagle goni tak samo jest z zabawa .Czy to normalne?Jak to wytlumaczyc?JEstem wykonczona pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sskdhskwwws
tak to normalne, mój ma 18 miesięcy i czasami zachowuje się podobnie, ale teraz i tak jest znacznie lepiej niż kiedys. Musisz konsekwentnie wychowywać go i nie pozwalać na takie zachowanie. albo Ty, albo on, dziecko cię terroryzuje i trzeba to przystopować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sskdhskwwws
jak mój synek zaczyna histeryzować to staram się odwrócić jego uwagę i zawsze mu tłumaczę, że tak nie wolno, efekty są, jest lepiej. Na ręce już nie chce, wie, że go nie wezmę nawet jak będzie wrzeszcał wniebogłosy. Kręgosłup mnie mocno boli i staram go przytulać jak siądę koło niego na podłodze. Dzieci tak mają ale trzeba walczyć z tym. Przy mężu synek nie odstawia takich scen, wie, że nie wolno. Może dziecku trzeba więcej czasu pobyć z tatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Mama jAa
No własnie problem w tym ze z tata robi to samo;]a za mną cały czas płacze;][

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź sobą
niech zgadne jedynak? :D a powiedz mi w którym tc urodziłaś? Bo ja w 35, ma dopiero 2 miesiace i się pocieszam, że będzie wszystko okey :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mama ja
ja 34:)wszystko gra z rozwojem bardzo dobrze chodzi od 9miesiaca jak mial 8 odstawil mleko:)ma checi i zapal do wszystkiego.Ale martwi mnie to ze jest taka mala przylepka nie mam chwili dla siebie=)pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×