Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*BLE BLE*

nuda i deprecha dopadla mnie bo nie mam z kim pogadac a was ?

Polecane posty

Latwo powiedziec ze bym wyszedl do ludzi bo nie wiem do jakich ludzi siedze w domua raczej larze i nie wiem co ze soba zrobic x wlasciwie tylko z wami moge porozmawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże boże jesteś ??
co to znaczy "larze" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie do roboty
pierdolony pasozycie, tak wlasnie sie konczy gdy dorasta sie bez starego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz forum ;) mnie nie deprecha tylko kurwica bierze bo drugi tydz leci jak siedze w domu , miesiac temu zapalenie pluc a teraz znowu cos;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adibi
a ja caly dzien gadam z moim wielce gadatliwym, chorym obecnie 7 latkiem. zamienie sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie samemu w domu siedzi i nic nie robi, to nic dziwnego. Tak ludzie często wariują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz muzy slucham troche od stresuje czlowieka potem cos obejze w tv i znowu na necie i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie wyjde i nie podejde do kogos i zapytam czy sie ze mna nie napije cherbatki bo czeos mocniejszego nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylem u kuzynki troche pogadalem ale co trzeba bylo pujsc do domu w koncu tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byś się zdziwił, jakbyś tak itekst na luzie powiedział, to by reakcje były pozytywne. :D Dobry tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hobby to polityka nie mam innych x looooser nie no co ty nie podszedl bym moze ty bys tak zrobil ale ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże boże jesteś ??
wcale się nie czepiam ,a zwyczajnie pytam bo nie wiem ,nawet jakby to miała być literówka to nie wiem ,a ty już od razu naskok , widzisz to jest minus rozmów on line , że nie widać emocji rozmówcy jego mimiki i nie słychać tonu głosu ,a te potrafią zmienić całą wypowiedz ze zwykłej ( jak moje pyt) na złośliwą ( twój odbiór) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu bleble nie zalamuj mnie HERBATA !!!!!!!!!!!!! masz to na kazdym opakowaniu napisane a chyba w domu twoja rodzina ja pije nie lubie przypierdalania sie do bledow ortograficznych ale twoje bija po oczach popracuj nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże boże jesteś ??
a tak w ogóle to teraz zaskoczyłam ,chodziło o chodzenie /łażenie :D a ja myślałam że nadajesz na swój dom ( łagr ,loft ..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×