Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ddfqwsqwwq

Jakie dobre firmy transportowe miedzynarodowe ? szukam praCY DLA TATY

Polecane posty

Gość katergo
Namiary na pewniaków - http://www.dar-trans.pl/ Sprawdzona firma, mają porządną kadrę , umowy są rozsądne, stawki również. Ale najważniejsze, że u nich po prostu nic nie zawodzi, usługi są realizowane na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wśród przewoźników firma www.olibus.pl nie ma sobie równych. Wiem, co mówię, bo od wielu lat mój brat jeździ do Holandii i jeździł już z różnymi firmami, ale dopiero w tej został na stałe. Stawiają na bezpieczeństwo i komfort jazdy, a to się ceni. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam śledzić, co się dzieje w branży TSL, to pozwoli też w razie potrzeby wytypować obszar czy też przedsiębiorstwo godne uwagi. Źródłem branżowej wiedzy są oczywiście tematyczne media, polecam m.in. portal http://www.pgt.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HiT transport i spedycja www.hittransport.pl Zadzwoń, złóż cv, zarobki niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.its-transport.pl/ - ostatnio korzystałem i złego słowa powiedzieć nie mogę. Dobry kontakt i terminowość, mówili coś, że szukają kierowcy, więc możesz popytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z Stan Trans, szybki transport, miła ekipa i stały kontakt, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Stan Trans, fajna atmosfera i profesjonalne podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam Stan Trans, pracuje tam i jestem bardzo zadowolony, dobre zarobki i przyjemna atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam bardzo zadowolona z usługi firmy WIKI Transport prywatny. Panowie bardzo sympatyczni i pomocni. Z niczym, nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayka985
Jeśli poszukiwałabyś firmy specjalizującej się w transporcie z i na Cypr oraz do Grecji, proponowałbym skorzystać z oferty firmy https://www.transportcypr.pl która ma w tym zakresie ogromne doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolek

Jeźdżę w Blau Speed i jest ok, więc jeśli szukasz pewnej roboty do jazdy dla Taty to właśnie to będzie dobry wybór. Umowa dobra, pieniądze zawsze na czas nie ma opóźnień. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SonGoku
5 godzin temu, Gość Karolek napisał:

Jeźdżę w Blau Speed i jest ok, więc jeśli szukasz pewnej roboty do jazdy dla Taty to właśnie to będzie dobry wybór. Umowa dobra, pieniądze zawsze na czas nie ma opóźnień. POLECAM

Dzięki wielkie za info, bo szukam nowej pracy. Może się uda. 5 i do zobaczenia na trasie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelika

Mój wujek pracuje w Stan Trans. Ogólnie firma ma dobre opinie nie tylko wśród samych pracowników. MOże warto tam spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariano Italiano

HiT Transport i Spedycja mają oddziały w wielu dużych miastach w Polsce. Firma duża i stabilna więc polecam z nimi właśnie się skontaktować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Blau Speed. Ma za sobą wiele, wiele firm i powiem szczerze, że tylko tam poczułem się w końcu doceniony. Szanują mój czas i dobrze mi płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję, że tata ma już jakieś doświadczenie. No to jak chcesz pomóc tacie znaleźć uczciwą pracę i jakąś stabilizację to może faktycznie nich się zgłosi do Blau Speed. O tej firmie można usłyszeć wiele dobrego, a z tego co wiem cenią sobie doświadczonych kierowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50cent
Dnia 20.01.2019 o 10:01, Gość Karolek napisał:

Jeźdżę w Blau Speed i jest ok, więc jeśli szukasz pewnej roboty do jazdy dla Taty to właśnie to będzie dobry wybór. Umowa dobra, pieniądze zawsze na czas nie ma opóźnień. POLECAM

Pewnie że tak - Blau Speed spoko firma. Dobra kasa i tak jak wyżej dobra umowa! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Odezwijcie się do BSlogistic dobrze wspominam prace tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vezo

Blau Speed jest spoko. Niedawno zacząłem tam pracę i firma wydaje się naprawdę w porządku. I zarobić można i pogadac z kumplami. Ludzie są ogarnięci. Nie narzekam na warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rynek spedycji materiałów sypkich ma się u nas całkiem dobrze, wiele firm się tym zajmuje wydaje mi się, że nie będzie problemu z wyborem dobrej oferty. U mnie zdecydowaliśmy się na keyo.pl/ i jesteśmy zadowoleni. Szczególnie gdy sprawy załatwia Pan Patryk mistrz negocjacji i ustaleń nawet najtrudniejszych rzeczy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Ja osobiście korzystałam z usług firmy DAR-TRANS DARIUSZ TOLAK z miejscowości Niegów.  Firma oferuje  nowoczesny tabor do specjalistycznego transportu drogowego w kraju i za granicą.  Firma zajmuję się  transportem ciągników rolniczych, samochodów ciężarowych czy konstrukcji stalowych z zachowaniem wszystkich pozwoleń  i zasad bezpieczeństwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pewna firma to na pewno Blau Speed. Można liczyć na dobre pieniądze, ciągniki też zadbane, zleceń dużo więc i pieniądze duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sprawdź w Blau Speed oni robią zlecenia po całej Europie. Mniejsze i większe ładunki. Warto podbić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×