Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mimikra!

zdrowe odżywianie - podrasowane przepisy, zastąpione składniki, szał będzie! ;)

Polecane posty

roba jak rozumiem to nie "mięso"? ;) a dlaczego nie zastąpicie tego rybą? :) widzę też, że mamy podobny gust jeśli chodzi o pochodzenie potraw ;) Masz jakiś ulubiony orientalny przepis? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od salat ....
kozi taki najzwyklejszy, bialy, twarozkowaty. nie zaden dojrzewajacy itd. totez smak bedzie mial wrecz delikatniejszyc od rasowego lososia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani.bułeczka
Ja uwielbiam kurczak w curry z ryżem, szpinak na maśle, z garam masala i czosnkiem, uwielbiam pierożki samosa na ostro :) Bardzo też lubię, ale to chyba bardziej z kuchni afrykańskiej, pierś z kurczaka, w sosie orzeszkowym (normalnie z masła orzechowego) , do tego ziemniaki i dużo warzyw- tak więc coś dla siebie, w wersji bez mięsa, albo z rybą.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dahl! :) koniecznie zrób dahl! :D stawiam stówę, że będzie Ci smakował! :) godzinę temu właśnie zjadłam miseczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani.bułeczka
zrobię na pewno :) Przepis wynalazłam w necie i naprawdę dobrze się prezentuje :) Co robisz na dzisiejszy obiad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jestem już "na święta" u mamy i lenię się, ile mogę! :D więc nie robię totalnie nic na obiad :D ...za to mama wczoraj zapytała mnie: "ty umiesz zrobić jakieś sałatki? ale takie, że dziadek i babcia też zjedzą na święta" ;) a ojciec sypnął rano swoim corocznym wege-ateistycznym żartem: "dziecko, ty pamiętaj, że dzisiaj piątek, to mięsa chociaż nie jedz" ;) a Ty? masz na dziś jakieś pyszne propozycje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani.bułeczka
A ja dzisiaj rybę miałam , tak tradycyjnie ;) Nic specjalnego na dzisiaj.. Jutro pasztet zrobię i jakieś przekąski na śniadanie hihi ;) Wszystkiego dobrego na święta ! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za ciszę... grypa, zdycham... Wesołych w każdym razie! I (spóźnione, ale co tam!) zdrowych! ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×