Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leleleleelek

goraczka 39,5 stp. 10 miesiecy

Polecane posty

Gość leleleleelek

witam. Moja corcia (10m.) wstala dzis rano rozpalona z goraczka 39.2, po nurofenie temperatura spadla do 37.2. Po ok. 7 godz. Od podania n temperatura znow wzrosla do 39.5, podalam jej znowu nurofen i zrobilam oklady z mokrej pieluszki i spi teraz z temp. 37.5. Caly dzien jest spokojna, albo spi. Od kilku dni ma chrypke, smaruje ja mascia z mentolem na noc i daje 2 razy dziennie syrop z cebuli. Mieszkam za granica, wiec nie mam dostepu nawet do syropu dla dzieci mlodszych niz rok. Jak myslicie czekac do rana, czy jechac dzis na sor? Strasznie sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMM333
jechać, niech zbadają bo jednak temperatura bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfvbgh
Nad czym ty się wogle zastanawiasz????????????????????JECHAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lov_ee
jedz na sor, kobieto to prawie 40 stopni,powinnas juz byc u lekarza a nie pytac głupio na forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dar

Sporo na rynku firm, które robią termometry bezdotykowe więc zakup raczej nie stanowi obecnie problemu. Zerknij sobie na różne firmy i porównaj ofertę. My korzystamy z polskiej marki Sanity i urządzenia BabyTemp i nie narzekamy. Ogólnie firma ma dobrą opinię na temat przygotowywanych przez nią urządzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Warto kupić zamiast samego gołego termometru dla dziecka zestaw z kompresem mini i termometrem BabyTemp. Praktyczne zestawienie, mogę Wam zagwarantować, że kompres żelowy na pewno się przyda i nie raz będziecie po niego sięgnąć. To bardzo praktyczny element.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 17.09.2019 o 13:54, Gość majka napisał:

Warto kupić zamiast samego gołego termometru dla dziecka zestaw z kompresem mini i termometrem BabyTemp. Praktyczne zestawienie, mogę Wam zagwarantować, że kompres żelowy na pewno się przyda i nie raz będziecie po niego sięgnąć. To bardzo praktyczny element.

Swietny temometr polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak

Ogólnie, jeżeli ktoś planuje zakup termometru bezdotykowego, to polecam zerknąć na zestaw BabyTemp od Sanity z dodatkowym kompresem żelowym mini. Bardzo fajnie się sprawdza. Będzie można go dobrze w praktyce wykorzystać. Cenowo wyjdzie to dobrze, więc warto kupić taki zestaw zamiast samego termometru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×