Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość locha.....chyba

Wstydzę się rozebrać przy facecie. Mam brzydkie ciało i rozstępy :(

Polecane posty

Gość locha.....chyba

Mam 24lata, poznałam kogos fajnego, wreszcie normalnego ale jest problem...spotykamy sie od wakacji, unikam dotykania, nie mowiac o seksie bo tego nie było. Duzo schudłam przez ost 3lata. Nie mam obwisłego sadła tylko troche za duzo skory na brzuchy i duze rozstępy na pupie, w pachwinach. Moje piersi nie wygladają jak dawniej. Eh co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to robota facetów
a co to rozstępy :D, mam 45 lat i nie widze u siebie żadnych mankamentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła _MARZENKA
Kochana mam 20 lat i też mam rozstępy na piersiach i biodrach, też miałam skoki wagi w okresie dojrzewania i wiesz co? w ogóle się tym nie martwię a moj chłopak powiedział wręcz,że w ogóle mu to nie przeszkadza i to normalne, jeśli chłopak Cię kocha to nie będzie to dla niego stanowiło problemu, biust można ładnie podnieść odpowiednim stanikiem a na brzuszek ćwiczyć nożyce i brzuszki, efekty będę na pewno :) nikt nie jest idealny pamiętaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 19 lat i
Wieeeelkie rozstepy na brzuchu ;( takie fioletowe fuuuj.... mam faceta i regularnie sie z nim kochac choc nie ukrywam,odczuwam dyskomfort psychiczny :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła _MARZENKA
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła _MARZENKA
ja mam 19 lat i Miałam jeden taki rozstęp na piersi teraz zbladł i prawie go nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypudruj sobie
Te rozstepy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam.,.
ja 8mscy temu urodziłam dziecko, i mam mnóstwo rozstępów, od skoku wagi niestety, też sie przejmuje, bo ja to widzę, mam nadzieje,ze zbledną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil z Białołęki
szczere do bólu :) wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła _MARZENKA
Ja nie rodziłam dziecka a już je mam :) ale się nie przejmuje z czerwonych zrobiły się białe, normalna kolej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argitka
ja tez miałam ten problem... i można mówić, że to nic itd. ale dla mnie to stanowiło dużą barierę i przeszkodę. postanowiłam w końcu zainwestować i zrobiłam sobie zabieg DermaPen w wellderm we Wrocławiu i nie żałuję wcale. teraz czuję się dużo bardziej atrakcyjna i może tak jest, że jednym przeszkadzają bardzo rozstępy a innym nie - ale mi akurat przeszkadzały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne zboczenia
na obwisłą skóre proponuje fitness, bo bez ruchu nie da się nic zrobić. A na rozstępy to chyba nic nie ma :( Sama mam rozstępy po ciąży na brzuszku, ale przestało mi przeszkadzać, bo zaakceptowałam siebie no i zacżełam ćwiczyć fitness. Jestem zadowolona z efektów i zajmuje się tylko nim a o rozstępach totalnie zapominam :) Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wina mediów i netu
tak strasznie lansuja ciało idealne, że faceci uwierzyli, ze kobieta taka powinna byc , mało tego,że kobiety tez uwierzyły, ze takie powinny byc no i ..... masakruja sie depilatorami , maszynkami do golenia, zeby tylko facet nie zauważył, że gdzies ma włosy / oprócz głowy/ gdzies tutaj ostatnio czytałam , ze problemem jest spanie z podpaską w czasie okresu bo jak facet ja bedzie chciał dotknąc za pupe to wyczuje , ze ma podpaske i bedzie dla niego aseksualna , wiec wkłada na noc tampon i nastawia budzik na 3 w nocy żeby go wymienic ludzie już powariowali do reszty !!! każdy ma jakieś mankamenty i do cholery ma prawo je miec bo nie jest idealną istotą pozaziemską !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna21
zacznij cwiczyc zobaczysz efekty a i nastawienie sie zmienic jak bedzieszc cwicyzc, cwiczen jest masa. po ogladaj na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co może nie ma się co wstydzić tylko poszukać sposobu na to, żeby się ich pozbyć, na pewno ruch, odpowiednie kosmetyki ułatwią Ci to zadanie, a dokładniej jak się pozbyć rozstępów możesz się dowiedzieć z tego artykułu http://kobieta.dlastudenta.pl/artykul/Pierwsza_skuteczna_metoda_walki_z_rozstepami,95480.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozstepy zbledna, ale rozciagnieta skora sie nie wstapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam hirsutyzm a uwierz ze to jest większy problem :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co myślę, że w większości przypadków to jest tylko nasza wyobraźnia. Może nie ma się co za bardzo przejmować. Poza tym panowie nie przywiązują aż tak dużej wagi do tego, czy kobieta ma rozstępy czy nie. Ale jak się bardzo tym martwisz to może powinnaś się zgłosić do specjalisty po pomoc. W tej klinice http://triclinium.pl/pl możesz taką otrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeee tam, ja od 12 roku zycia mam rozstepy;) Nikt nigdy na to nie zwracal uwagi. Kiedys kolega cos w rozmowie ze mna gadal: "Bawelniana bielizna kojarzy mi sie z baba z rozstepami" Na co ja" uwielbiam bawalniana bielizne i mam rozstepy" na co on "przkeonalas mnie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny prawda jest taka, że to Wam w największym stopniu przeszkadzają niedoskonałości waszych ciał. Mężczyzna gdy kocha akceptuje kobietę całą. Niepotrzebnie robicie sobie jazdę w umyśle. Liczą się uczucia, emocje między dwojgiem ludzi a nie to czy wyglądasz idealnie jak z obrazka. facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda,facet nie dostrzega tego co my widzimy dopuki mu tego nie powiemy ,takze nic nie mowic i udawac ze wszystko jest ok,ja tez nie lubie swoich piersi i dlatego nigdy nie zdejmuje stanika ,ale mam zawsze ladny i seksowny ,ze podnosi piersi i w nim naprawde wygladaj niezle jak probuje zdiac to odmawiam i mowie ze nie czuje sie komfortowo zupelnie naga i musi to zaakceptowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda,facet nie dostrzega tego co my widzimy dopuki mu tego nie powiemy Ja widzę wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość prawda,facet nie dostrzega tego co my widzimy dopuki mu tego nie powiemy ,takze nic nie mowic i udawac ze wszystko jest ok,ja tez nie lubie swoich piersi i dlatego nigdy nie zdejmuje stanika ,ale mam zawsze ladny i seksowny ,ze podnosi piersi i w nim naprawde wygladaj niezle jak probuje zdiac to odmawiam i mowie ze nie czuje sie komfortowo zupelnie naga i musi to zaakceptowac usmiech.gif ccc Facet traci bo nie ma Cię całej , ty dalej się nie akceptujesz, nadal masz kompleksy, Gdyby to był odpowiedni partner pozbyłabyś się kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roztępy zbladną po jakimś czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest "Roztępy z" jakas choroba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sitodrukowa
DermaPen robiłam w centrum Wellderm. POmogło mi...miałąm ogromne kompleksy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mowia,ze po 30-stce to juz wyglad nie taki:Pmam 34 i zaaaayebista figure i skore.nie ma reguly.trzeba bylo dbac o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, ja już dawno przestałam się tym martwić. Uważam że faceci nawet do końca nie wiedzą co to rozstępy, nie zauważają ich. Po drugie- ja się spotykałam z normalnie zbudowanymi facetami, niektórzy trochę trenowali i jeszcze nie widziałam męskiego ciała bez rozstępów, jak się przyjrzycie to zobaczycie, że mają ich więcej niż my! Na ramionach, plecach, pupie. Do tego nie zawsze jędrne ciało. Uważam że to jest właśnie najlepsze w seksie, że idzie się do łóżka z człowiekiem z krwi i kości, z niedoskonałościami a nie z jakąś lalką. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×