Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamilecik

Zmotywowane silne piękne kobiety razem przywitamy lato 2013

Polecane posty

Witam Kochane Zapraszam wszystkie dziewczyny które rozpoczęły już walkę o siebie lub dopiero planują ją rozpocząć. razem wspólnymi siłami i motywacją damy radę.Jesteśmy tu po to aby dodawać dobie sił w trudnych momentach oraz wspólnie cieszyć się z efektów. Gotowe aby przywitać lato 2013 pięknymi sylwetkami pewnością siebie oraz wspaniałym samopoczuciem? Start :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilecik, widzę że założyłaś swój własny topik;) masz mnie zatem w swoim składzie. Diete zaczęłam 18.03. z wagą 77, na dzień dzisiejszy jest już 74kg. Dieta 1000kcal. Dołącze;) mam mocne postanowienie. zamierzam schudnąć minimum do 64kg. więć 10kg conajmniej przede mna. Kamilecik- a Ty jakie zamiary, założenia, jaka dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ;D tak założyłam bo u nas cichutko się zrobiło ;) za zaczęłam z 65 kg moje główne założenia to: jeść zdrowo ćwiczyć wyrobić sobie piękne zdrowe ciało na lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anret
czesc dziewczyny. ja tez jestem na diecie ale cos mi kiepsko idzie bo chyba mało jem. schudłam przez 2 tyg, jakies 4kg i próbuje dalej ale ciezko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anret może mało spada bo faktycznie jesz mało i jest zastój? Podaj swój przykładowy jadłospis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basica4
ja mam jeszcze 5 kg ale nic nie schodzi a te ostatnie kg tak nie chca spadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anret
no wychodzi ok 400 kcl i to chyba mało. np. rano jajko o 14 jabłko a o 17 lub 18 warzywa na patelnie porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bsica4 - wiem coś o tym ;( pod koniec zawsze najgorzej ale nie ma co się poddawać! Kolejną sprawą jest że jak się ćwiczy to na wadze leci jeszcze mniej tłuszcz zamienia się na mięśnie i po centymetrach widac ale po kg już nie. pola92 - i jak polecasz? anret - to faktycznie bardzo mało, nie czujesz się osłabiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anret
niby nie. ale nie chudne a to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anret
no 4 kg przez ostatnie 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skakanczka
Hej :) dołączam .... mam nadzieje, że się uda :) Ja do diety MŻ będę jeszcze skakać na skakance- słyszałam,że efekty są... Planuję zacząć chodzić na fitness, bo od 2 miesięcy nie ćwiczę nic :( Najgorzej jest mi się zebrać , pracuję w takim miejscu, gdzie pełno żarcia fast foodow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przede wszystkim gubi praca, pracuję czasem 3 dni pod rząd po 12h i nie chce mi się ugotować sobie jedzenia ... idę do sklepu i kupuję chleb , do tego jakieś sery, jogurty zbożowe i czasami przyjdzie mi ochota np na jakąś sałatkę z majonezem i po diecie ... a przedwczoraj moj kochany namówił mnie na chińską restaurację ... i jak tu się oprzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta87kg
Może i ja się przyłącze :) miło mi poznać. Dieta MŻ plus ćwiczenia. Zaczęłam 18.03.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny:) też słyszałam że skakanka daje super efekty warto spróbować:) anret - to może spróbuj jeść więcej? częste lekkie posiłki? Aneta co ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anret
własnie tak sprobuje dzis czesciej a lekkie. choc wczoraj maz namowił mnie na alkohol i dzis 1kg wiecej masakra. bo oczywiscie i jedzenie pozniej było. nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anret
Aneta ile juz schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę jedzenia alko i już 1kg? faktycznie za mało jesz skoro tak szybko wraca. lecę zaraz poćwiczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta to nie chwilowy zryw! To sposób odżywiania, który mamy cały czas! Dlatego takie tematy upadają :/ Na www.nazdrowiesposob.com znajdziecie super porady dotyczące zdrowego stylu życia. Wcielcie je w życie, a nadwaga nigdy nie będzie już waszym problemem i zapomnicie o odchudzaniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×