Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

łakowilk

Zadanko na dziś:)

Polecane posty

Która pierwsza policzy?:P Mama Jasia wysłała go na zakupy. Dostał on 60 zł i miał kupić za to tyle jajek ile zdoła. Cena jajka wynosiła 20 gr. Następnego dnia mama znów wysłała Jasia z 60 zł na targ. Tym razem jajka niestety były już po 30 gr. Jaka była przeciętna cena kupionego jajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza sie bo tak
za 1 razem kupił 300 jaj, a za drugim 200 w sumie wydał 120 zł i kupił 500 jaj więc wychodzi ze średnio za jedno zapłącił 24 grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza sie bo tak
Swoją drogą po co mamie jasia pół tysiąca jaj? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczna,,
Kup sobie jajko za 30 gr!!! Teraz juz sa po 50najtansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to po co? Wielkanoc idzie:D Trzy koleżanki dzisiaj kłóciły się, że 25gr i w żaden sposób nie dawały się przekonać, że 24gr:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×