Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak na to spojrzeć

Rekrutacja

Polecane posty

Gość jak na to spojrzeć

https://irk.umk.pl/2013/katalog.php?op=info&id=11510218&kategoria=studia_1 Jak możecie wejdźcie w link i niech mi ktoś powie co to to jest ;D ?? Czy matematyka jest liczona z tymi przedmiotami albo... albo... albo...?? Są gwiazdki które odnoszą się jakby do dwóch podpunktów i teraz nie wiem czy liczy się matematyka, przedmiot dodatkowy gegra, hista lub wos i język obcy czy wystarczy sama matematyka i język obcy... Mam nadzieję, że ktoś zrozumial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na to spojrzeć
A pytam dlatego, że podane są 3 kategorie punktowe a wychodzi na to że po prostu wybrana matematyka jest wyżej punktowana niz historia wos itp Nie zdaje żadnego z wymienionych przedmiotów dlatego mam problem bo jeśli sie liczy to nie mam szans... Zdaję biologię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na to spojrzeć
ratunkuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdekelka
no a czego tam nie rozumiesz ? i ty chcesz studiowac ... jezu i takich pozniej mamy studentow :( jak byk pisze, ze wybierasz jeden przedmiot do wyboru: matma, geografia, wos lub historia, a następnie drugi przedmiot - jezyk obcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdekelka
skoro zdajesz bliologie to nie masz co startowac. za pierwszy przedmiot dostaniesz 0 punktow. beda tylko punktowac jezyk obcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na to spojrzeć
asdekelka tez wlasnieo to pytam czy wybieram z tego jeden przemdiot czy prócz matematyki muszę coś wybrać (żadnego nie zdaję) dzięki za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na to spojrzeć
asdekelka wybrałabym z tego matematykę, to jak nie mam szans? Matematyka i język obcy liczone normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na to spojrzeć
po prostu wydaje mi się, że przedmiot można wybrać po prostu jest tak zapisane bo za matematykę jest wyższy przelicznik niż bym geografie np wybrała a nie wiem czy na pewno tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdekelka
mozesz wybrac jeden z tych 4 przedmiotow, tyle ze matematyka jest lepiej przeliczana i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×