Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MYŚLĘSOBIEMYŚLĘ

JAK ZAUFAĆ SOBIE ?

Polecane posty

Gość MYŚLĘSOBIEMYŚLĘ

Witam weszłam na to forum ze względu że jest ono dla ludzi "PO 30-tce" Może tu dostanę odpowiedzi..ja mam nie spełna 20 lat , troche doświadczyłam jednak ciągle męczę się bo wiem że odpowiedz na to pytanie JAK ZAUFAĆ SOBIE jest kluczowe w okresie kiedy wchodze w dorosle zycie.. Czym dla was jest zaufanie sobie ? jak to widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila po trzydziestce ))
Uwazam ze w dzisiejszych czasach to TYLKO sobie mozna zaufac ... i to tez nie do konca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzymy oczywiście
ja bym na twoim miejscu za bardzo sobie nie ufała. jesteś za młoda, żeby mieć właściwy osąd różnych spraw. Możesz zaufac swojej intuicji, ale też nie zawsze na tym sie dobrze wychodzi. Moja rada: kalkuluj dziewczyno na zimno wszystko, nikomu nie ufaj, a sobie tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mott zyciowe dojrzalych kobiet
dla mlodych kobiet -Kalkuluj wszystko na zimno i nikomu nie ufaj. Mozna po takich slowach zrozumiec lepiej zachowanie starszych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uznać że kazda decyzja jest dobra nawet ta zła:) Kazda w zyciu dostarcza nam doświadczen z których wyciągajac wnioski mamy szanse doskonalić siebie eliminowac ryzyko i podejmowac coraz trafniejsze decyzje:) Najwiekszym błedem jest nie podejmowanie decyzji wcale.:) Także odważnie w zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca rosomaka
szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×