Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzony 24

Znajdą się tu jakieś panie chętne na miłą pogawędkę

Polecane posty

Można wręcz rzec że przyjeżdża do mnie tylko po to..nie żebym tego nie lubila ale chyba liczy się też cos więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chodzby był dobry w te klocki..ale nie jest:(.przepraszam że tak napisalam co cie to obchodzi co nie ale musialam z siebie to wyrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic na to nie poradzisz, są faceci dla których liczy się kobieta i jej szczęście a są tacy co tylko sex się u nich liczy. widocznie trafiłaś na ten drugi typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twoim miejscu jeśli uważasz na Ciebie nie zasługuje i nic nie możesz zmienić w jego postępowaniu, zerwałbym i może akurat znajdziesz takiego dla którego nie tylko sex będzie się liczył. Chyba że bardzo go kochasz wtedy może być cięzko rozstać się no ale lepsze szybkie rozstanie niż męczenie się z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom trudno się rozstać ale to chyba bardziej przywiązanie niż miłość bo półtorej roku już prawie z nim jestem..ale od roku gdzieś chcę zerwać ale mi nie wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co najbardziej lubisz gdy dziewczyna ci obciąga.chodzi mi o gest że wolisz jak jest sciafnieta skurka czy jak nią rusza czy lubisz jak bierze głęboko czy jak go ssie mocno czy leciuto i czy z polykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm skurke to nwm jak bys lubial ale głęboko płyk i z saniem to nie wiem bo za mocno to zaraz boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam pomysl ja ci robie loda a ty muwisz kiedy dobrze:)nom wiem że moze z ta skurka to i tak przyjemnie i tak raczeja ale z saniem to jak zawsze obciagalam to lekko .lubie się nim bawić uwielbiam tak brac sam czubeczej jeździć jezykiem i tak ssac oczywiscie Przed obciaganiem co bys myślał na takie obciaganie bo mój chlopak mie był zadowolony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz jak się cie dosiada też lubie ta pozycje wtedy mozesz gleboko wejsc pozycja bogini też ja lubie :)podobna ale inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×