Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość paskudnnnnnnia

prawiczek (dorosły)?

Polecane posty

Gość paskudnnnnnnia

Od 2 miesiecy spotykam sie z kims W koncu facet, ktory czuje,ze mu zalezy na mnie... stara sie i w koncu ktos, kto nie patrzy glownie na moje cialo.. i zaraz nie "ciagnie" do lozka Samo calowanie dopiero nastapilo po ponad 5 tygodniach,a czesto sie widujemy, b.zesto wtedy po 3-4 w tygodniu, teraz nawet 5-6 w niedziele probowalismy cos wiecej.. sam chcial itd ale..nie wyszlo, potem drugi raz az zapytalam kiedy ostatnio "to" robil, powiedzial,ze dawno, ze ponad pol roku temu, ja na to,ze ja rok temu to sie poprawil,ze ponad rok temu,a po chwili,ze 2 lata temu To mnie zastanawia...czy tak tylko powiedzial,a moze wcale nigdy?? Nigdy nie bylam w takiej sytuacji. Na poczatku we mnie wszedl i zapytala czy ma "gumki" wyciagnal, zalozyl i.. jak wszedl we mnie, mu oklapl... potem jak probowalismy drugi raz to samo. Stres? pewnie tak,ale.. zastanawia mnie czy to dlatego,ze on nigdy nie probowal skoro tak gluio odpowiedzial.. moglby sie przyznac, powinien , na tym zwiazek polega wtedy wiedzialabym jak go poprowadzic Tydzien wczesniej powiedzial mi,ze mnie koha.. Teraz nie wiem jak sie zachowac. Chcialabym sie dowiedziec, ale jak czy zapytac na przyklad "Dlaczego mowiles najpierw ze pol roku,pozniej ze rok,a za chwle nagle 2 lata, a moze to 8 lat, albo 28..?"Nie chodzi o moja ciekawosc ,ale to dla naszego obupolnego dobra, zaufaj mi i badz ze mna szczery" on ma 28lat, jesli faktycznie nie,to sie wstrzymam na razie z tym I powoli bedziemy poznawac swoje ciala , wspolny prysznic innym razem doprowadzilabym go samym masazem penisa,a sam seks..no przyszedlby czas jakby wczesniej nie mial twardego myslalabym,ze cos z nim nie tak..ale nie moze to wina gumek,tak czytalam? to byly niebieskie durexy, ale takie tez uzywalam z innymi jesli dobrze pamietam... moze sprobowa po prostu z innymi gumkami na razie i tyle, na przyklad jutro? Jakies rady ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×