Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spragniona_ona

Zdradzamy fantazje erotyczne

Polecane posty

Fantazjuje o sexie z moja dobra kolezanka...niesamowicie mnie jara ;) Wyobrazam sobie czesto jqk caluje jej zmyslowe, pelne usta....jedrne piersi....a potem nizej i nizej.....ach, gdyby tylko chciala to juz dawno bysmy sie puknely ;) Wszystko jeszcze przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do kiteczki
mówisz po turecku? mąż Turek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa445
rozdziewiczyłam mojego kolege w wieku 20 lat. czesto się kochaliśmy, powiedziałam mu żeby powiedział mi o swoich fantazjach i razem je spełnimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się podzielę swoją.. Moja dzisiejsza dla Pendziora ;* Oczywiście zostanie zrealizowana w najbliższym możliwym czasie ;) Właśnie wróciłeś z pracy. Zaskakuje Cię fakt, że nie witam Cię w drzwiach. Wchodzisz więc do mieszkania, przekręcasz zamek i zdejmujesz kurtkę i buty.. Słyszysz dobiegające z pokoju pojękiwanie.. Wchodzisz dalej i widzisz, że leżę na łóżku naga i zabawiam się sama ze sobą.. Jedną ręką masuję sobie łechtaczkę, a w drugiej trzymam wibrator, który co chwilę zanużam w swojej mokrej szparce. Podnieca Cię ten widok i Twoja pałka zaczyna twardnieć.. Ja jestem tak zajęta sobą, że nawet nie zauważyłam, kiedy wszedłeś. Nie mówiąc nic, podchodzisz i zabierasz z mojej ręki wibrator. Otwieram oczy i patrzę na Ciebie z pożądaniem. Siadasz obok mnie na łóżku i zaczynasz powoli wsuwać mi wibrator w cipkę. Moje palce wciąż masują łechtaczkę. Wkładasz i wyciągasz na zmianę, kręcisz nim w środku, a ja z każdym pchnięciem robię się coraz bardziej mokra. Siadasz teraz na wprost mojej cipki tak, że nasze nogi się krzyżują. Sięgasz drugą ręką pod moją pupę i masujesz moje oczko, wcierając w nie moje soki.. Zanużasz delikatnie opuszek i czekasz aż się rozluźnię. Masuję wciąż swoją łechtaczkę i czuję, jak wciskasz we mnie wibrującą zabawkę. Jestem bardzo podniecona i wystarczająco rozluźniona. Wsuwasz palca w moją pupę głębiej i wypełniasz teraz obydwie moje dziurki. Bardzo mi się to podoba i wiję się na łóżku z rozkoszy. Czuję, że dochodzę i Ty również to zauważasz. Pochylasz się wtedy i zaczynasz lizać moją łechtaczkę. Ja chwytam rękoma poduszkę którą mam pod głową i zaciskam je na niej mocno. Moje ciało przechodzi niesamowity dreszcz, mój oddech przyspiesza i zaraz potem eksploduję wydając z siebie okrzyki rozkoszy. Wyłączasz wibrator i wyciągasz go z mojej szparki. Zlizujesz soki z mojej cipki i wyciągasz palca z oczka.. Podnieca Cię moje mruczenie. Podnoszę się i przykładając dłonie do Twojej klatki piersiowej, kładę Cię na plecy. Rozpinam rozporek Twoich spodni i zsuwam je z Ciebie wraz z bokserkami. Zostawiam Ci tylko koszulkę. Twoja pałka jest już twarda. Chwytam ją w dłoń i zaciskam u nasady. Pluję na nią, po czym rozsmarowuję moją ślinę na całej jej długości. Poruszam ręką w górę i w dół, na zmianę. Z każdym moim ruchem twardniejesz jeszcze bardziej. Siadam teraz przed Tobą na kolanach i pochylam się nad Tobą. Zaciskając wciąż palce u nasady Twojego penisa, liżę go po całej długości. Nie biorę go jeszcze do ust, a wodzę językiem w górę i w doł zatrzymując się co chwilę na wędzidełku. Teraz, widząc na Twojej twarzy ogromne podniecenie, postanawiam wziąć go od razu całego do ust. Jednym ruchem wsuwam go sobie głęboko do gardła, dławiąc się prawie. Wyciągam i pochłaniam go ponownie. Jest tak duży i twardy, że wypełnia całe moje usta. Ssę go teraz powoli i delikatnie ocieram zębami. Chwytam w dłoń Twoje jajka i ściskam, przygryzając jednocześnie żołądź delikatnym ruchem. Skubię teraz zębami po kawałeczku na całej długości Twojej pałki. Schodzę w dół, do jajek i biorę je do ust, najpierw pojedyńczo, później otwieram szeroko usta i wkładam obydwa na raz. Poruszam jednocześnie dłonią na Twojej pałce i za chwile znowu połykam ją całą. Uwielbiam, kiedy wchodzi cała. Uwielbiam się nią dławić. Pluję na nią znowu i obciągam ustami. Naśliniam swój palec i wkładam powoli w Twoją pupę. Moje usta pochłaniają łapczywie Twojego penisa, a mój palec masuje Twoją prostatę. Twoja twarda pałka pulsuje coraz bardziej w moich ustach. Zaciskasz dłonie na pościeli i wiem, że jesteś już blisko. Zwiększam tempo i już za chwilę strzelasz we mnie ogromną ilością spermy, a ja połykam wszystko, oblizując na koniec usta. Uwielbiam ten smak! Rozciągasz się teraz na łóżku a ja idę do łazienki po oliwkę. Pragnę zrobić Ci masaż po tak ciężkim dniu w pracy. Zdejmuję Ci koszulkę i każę położyć się na brzuchu. Siadam naga na Twojej pupie i nogi rozkładam po obu stronach Twojego ciała. Czujesz moją ciepłą cipkę na swoich pośladkach. Sięgam po oliwkę i wylewam sporą ilość na Twoje plecy. Jest zimna, więc przeszywa Cię przyjemny dreszcz.. Opieram teraz obydwie dłonie na Twoich łopatkach i zaczynam rozcierać oliwkę na całych plecach, uciskając je delikatnie paluszkami. Masuję powoli Twoje cudownie wyrzeźbione plecy. Uwielbiam Cię dotykać. Moje biodra falują na Twojej pupie. Poruszam nimi w rytm moich masujących Cię palców i ocieram się cipką o Twoją jędrną pupę. Zsuwam się teraz na Twoje uda i wylewam oliwkę na Twoje pośladki. Masuję je, zaciskając na nich dłonie. Masz taką cudowną pupę, że postanawiam dać Ci klapsa. Tak! Wzdrygasz się, ale nie protestujesz. Podnieca mnie to bardzo. Daję Ci jeszcze kilka klapsów. Wylewam więcej oliwki na Twoją pupę i wcieram ją teraz wzdłuż Twojego rowka. Rozciągam teraz prawą dłoń wzdłuż niego i wsuwam kciuka w Twoje oczko. Drugą ręką masuję Twoje jajka. Podnoszę się teraz i siadam tyłem na Twojej pupie. Rozchylam nogi po obu stronach Twojego ciała. Moja cipka ślizga się na Twoich pośladkach. Ocieram się o Ciebie i wcieram oliwkę w Twoje umięśnione uda. Kiedy smaruję Twoje łydki, leżę na Tobie ocierając się piersiami o Twoje uda. Moje ciało jest już tak samo śliskie jak Twoje. Odwracam się spowrotem i siadam na Twoich złączonych udach, twarzą w stronę Twoich pleców.. Wylewam jeszcze trochę oliwki na Twoją pupę i znów sięgam do Twojej dziurki. Jeżdżę teraz cipką po Twoich udach i poruszam się tak, jakbym chciała Cię pieprzyć. Jednocześnie wkładam palca w Twoją pupę dociskając go z każdym pchnięciem. Moje podniecenie wylewa się na Ciebie i ślizgam się po Tobie jeszcze mocniej. Twoja pałka twardnieje pod Tobą z każdym moim ruchem. Ocieram się o Ciebie coraz szybciej i wtedy moim ciałem wstrząsa orgazm. Zjeżdżam z Twojej pupy i wyciągam palca z Twojej pupy. Obracam Cię na plecy i nadziewam się moją mokrą i śliską od oliwki cipką, na Twoją twardą pałkę. Ujeżdżam Cię i rozsmarowuję jednocześnie oliwkę na Twojej klatce piersiowej i brzuchu. Dociskam się do Ciebie piersiami i wkładam ręce pod Twoje plecy. Poruszam się w przód i w tył w na Tobie i za chwilę dochodzę po raz kolejny. Zaciskam się na Tobie tak mocno, że dochodzisz razem ze mną i razem jęczymy głośno. Leżymy tak jeszcze przez chwilę, połączeni ciałami w każdy możliwy sposób..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceman24xxxx.
ja tez sie zlalem pendziorowi do ryja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwracam sie spowrotem
:-o analfabetka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pendzior zostal zgwalcony
paluchem analnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już noc bezsenna :D , nie wiem czemu ale nie mogę sie przestać śmiać . I mnie dopadła jakaś przypadlość kafeteryjna ? Ale to nie na temat , chyba przeproszę się ze swoim wackiem i strzelę jakąs wibracyjną masturbacje ;), to tak ode mnie i na temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam już, znacie mnie
wszystko by było spoko, gdyby nie to, że wszyscy widzieliśmy Pendziora i gdyby nie to, że co drugie zdanie Julia. juleńka podkreśla jaki to Pendzior jest UMIĘŚNIONY i jaką ma DUŻĄ pałkę (czyżby policjant?) i jaką TWARDĄ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwierasz drzwi... Ciemno... Cisza... Zapalasz światło w przedpokoju i zauważasz skuloną nagą postać klęczącą przed łóżkiem i tułowiem na nim... Ręce ma skute kajdankami z tyłu, na twarzy czarną skórzaną maskę z zasłoniętymi otworami na oczy i usta z zamkiem błyskawicznym. Nie mówisz ani słowa. Przebierasz się w czarny, skórzany gorset, pas do pończoch i takiego też koloru pończochy... Na nogi czarne pełne, wiązane buty na olbrzymich, drewnianych obcasach i koturnach. Stajesz za nim z tyłu i kładziesz stopę na pośladku wbijając obcas. Pendzior! Psie! Byłeś bardzo nieposłuszny dla swojej Pani! Mówiąc to wbijasz obcas jeszcze mocniej. Unoszę głowę z niemym grymasem bólu... Zdejmujesz stopę i chodzisz koło mnie za każdym razem dając soczystego klapsa raz w jeden, raz w drugi pośladek. Każesz mi odsunąć się od łóżka i siadasz na jego brzegu w rozkroku. Spójrz na swoją Panią psie! Zobacz co zrobiłeś! Odklejasz otwory na oczy i pokazujesz wilgotną już cipke. Zaczynasz się masować po szparce i łechtaczce. Wyliż mnie! Skomle przez zaciśnięte usta... Odsuwasz zamek błyskawiczny i przyciskasz moja głowę do szparki. Liże niczym zranioną łapę... Kładziesz mi stopy na pośladki i wbijasz w nie 16 centymetrowe obcasy. Zaciskasz uda na mojej głowie.. Poruszasz biodrami w górę i dół. Czuje jak drżą Ci nogi, ciało wygina się w łuk. Łapiesz mnie za głowę przyciskając jeszcze mocniej do soczystej cipki. Przyspieszasz... Nie przestawaj psie! Całe Twoje ciało wpada drganie i przeszywają Cię orgazmiczne spazmy. Rozluźniasz uścisk ud i mrucząc kładziesz się na plecach. Głaskasz mnie po głowie- dobry piesek, dobry... Zobacz co Pani ma dla Ciebie. Wyciągasz z gorsetu biały jak kość wibrator. Włączasz na najmniejszą prędkość i wkładasz mi go do ust. Czuje delikatne mrowienie na zębach. Zwinnym ruchem obracasz się na brzuch i wypinasz pupę przed moją twarzą. Będąc na kolanach na łóżku, kładziesz się na piersiach, rękami rozszerzasz pupę i nabijasz na wibrator. Powoli, do samego końca. Czuje na nosie Twoje oczko. Zastygasz tak w bezruchu wydobywając z siebie gardłowy pomruk... Sięgasz ręką do moich ust i przekrecasz końcówkę wibratora na większą prędkość. Czuje jak cała szczęka delikatnie drży. Poruszasz się w przód i z powrotem nabijasz na wibrującą zabawkę... Coraz szybciej... Znów sięgasz do moich ust i ustawiasz maksymalna prędkość. Czuje jak przez głowę przechodzi mi trzęsienie ziemi. Dobiegają mnie Twoje coraz głośniejsze jęki. Wilgoć Twoje cipki zalewa mi twarz. Niekontrolowane ruchy Twoich bioder i niczym nie tłumione jęki rozkoszy zwiastują mi zbliżający się, kolejny Twój orgazm. Łapiesz się za pupę, wbijasz w nią paznokcie i z krzykiem na ustach dochodzisz do granic przyjemności... Powoli zsuwasz się z wibratora, który wypada mi z obolałych ust. Kładziesz się na boku i głaszcząc mnie po policzku szepczesz... Twoja Pani jest spełniona... Mrucząc cichutko, uspokajasz oddech... Schodzisz z łóżka i dajesz klapsa- piesek zasłużył na smakołyk... Ale podzielisz się nim z Twoja panią... Kładziesz się na plecach między moimi nogami. Rozszerzasz je prawie do szpagatu. Bierzesz moja nabrzmiałą pałkę w usta, ręce kładziesz na pośladki i obciagasz w szalonym tempie. Czuje mrowienie w całym ciele. Mam wrażenie, że pałka mi zaraz eksploduje! Czując to, mocniej łapiesz mnie za pośladki, prawie się ksztusząc, bierzesz całą w usta... Krzycząc bez opamiętania, strzelam Ci prosto w gardło ładunkiem gęstej, pysznej spermy. Opadam z łóżka na Twoje ciało. Zdejmujesz mi maskę i namiętnie całujesz w usta, dzieląc się resztkami smakołyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgred soniaczek17
fantazjuje o 3kącie z lochą i knurem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola z wrocławia
mam straszną ochotę na seks z dwoma facetami tylko nie ma z kim niestety :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaa
Pendzior sam sobie jako Julia ułożył historyjkę i pod nią trzepie, zdesperowany facet.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj pendzior
poka photę dżuliety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
ola z wrocławia :) masz chęć na dwóch facetów,a dałaś sobie chociaż porządnie z jednym ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola z wrocławia
dałam, oj dałam i to nie raz :) dałam sobie nawet z dwoma ale to było kiedyś :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
ola jestem za takimi ludzmi co korzystają z życia.Ja też już na sobie sprawdzałem prawie wszystko.W tej chwili mam partnerkę,z którą mam cudowne życie nie tylko erotyczne. Masz rację dodaje trochę emocji poznawanie czegoś nowego,a dwie sztuki w sobie oj niezłe doznania miałaś :) Napisz coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola z wrocławia
Co mam pisać? :) Studiowałam, mieszkałam w akademiku, wyrwałam się spod opieki rodziców :D to wyjaśnia wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
No tak rozumie się.W domu są pewne zasady :) Teraz masz kogoś stałego ? Nie zawsze takie wyzwolone kobiety znajdują swoje szczęście,zawsze coś brakuje,a dwa baty w domu to już ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany*
do pani oli.... czy jest szansa, ze sie ustatkujesz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola z wrocławia
jeszcze trochę poszaleję - wolę teraz niż po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×