Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KaGieBe

czas powrotu do byłej

Polecane posty

Gość KaGieBe

Mam pytanie do pań które zeszły się z byłymi. Ile czasu zajęło waszym byłym ponowne zdobycie was? Próbuje po 5-cio miesięcznej przerwie zejść się z byłą. To ja zawiniłem i to ja odszedłem. Zrozumiałem, że to był błąd i próbuje to naprawić. Spotykam się z byłą od ok. 3 tygodni. Jest i fajnie i ciężko. Na spotkaniach jest nawet ok. Pozwalam sobie na podszczypywanie, spontaniczne pocałunki w policzek. Gorzej jest ostatnio z telefonami. Wydaje mi się oschła i zła. Spytałem ostatnio czy możemy częściej się spotykać niż raz w tygodniu bo tą droga nie zajdziemy daleko. Stwierdziła, że póki co zostanie jak jest i musi zobaczyć czy będzie potrafiła stworzyć ze mną związek. Rozumiem że potrzebuje czasu i oddechu. Przyznała mi się że też na spotkaniach jest spiętą choć nie wygląda na taką bo żartujemy i jest fajnie. Czyli szansa jest bo która kobieta chciałby spotykać się z facetem jeśli te spotkania powodują u niej lekkie obawy. Macie jakieś sposoby na to aby to napięcie z nas obu zeszło? Seks jest ok ale na tym etapie na pewno odpada. Taką propozycją strzeliłbym sobie samobója. Może jakieś inne cenne rady. Nie chce być nachalny ale z drugiej strony spotkania raz na tydzień to za mało. Wiem że trzeba czekać ale może są jakieś inne mało inwazyjnej metody na kontakt z byłą? Proszę o odpowiedzi od pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryyyy
Droczy się z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shariv
Ja uważam, że spotykanie się ze swoją byłą dziewczyną raz w tygodniu to nie jest wcale tak mało. Chciałbyś się z nią spotykać codziennie bądź co drugi dzień? I o czym byście ze sobą gadali? Takie ciągłe spotykanie się może spowodować, że oboje się tym znudzicie, a ją twoje towarzystwo może w pewnym sensie osaczać. Trzeba czasem utrzymać dystans, bo im bardziej będziesz się starał, tym bardziej możesz ją w ten sposób przestraszyć. Jeżeli nie chcesz tracić z nią kontaktu w ciągu tygodnia, napisz do niej od czasu do czasu albo zadzwoń, ale nie bądź zbyt nachalny. A spotykając się z nią postaraj się, by swobodnie się przy Tobie czuła. Zarzuć jakieś ciekawe tematy, poróbcie coś razem ciekawego, np. obejrzyjcie razem film albo pojedźcie na rower czy coś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macie dzisiaj szczęście.....00
"Nie wchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki" Marne szanse ale probuj .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×