Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PYTAJAAAAAAAAAAAAAAAAAACA

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ,PRAWDZIWIE POWSTAŁ-DO KTÓREJ GODZINY

Polecane posty

Gość PYTAJAAAAAAAAAAAAAAAAAACA

DO KTOREJ GODZINY UZYWAMY TYCH SŁÓW? BO PRZYSZLAM DZIS NA OBIAD(15 GODZINA) DO TESCIOW I PRZYWITALAM SIE TYMI SLOWAMI... KONSTERNACJA:o DZIWNE MINY... CZYLI PEWNIE DO SNIADANIA?:( SIARA BO KSIADZ NA DODATEK BYL PRZY STOLE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
Nigdy nie slyszalam takiego powitania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reli
całe święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoly nam dzis ....
nie wszyscy lubia takie obnoszenie sie z religijnymi tekstami, wiec moze dlatgo konsternacja nastapila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My całąniedzielę witaliśmy
wszystkich głośnym: Alleluja ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTAJAAAAAAAAAAAAAAAAAACA
NIEEEEE,TO NIE OBNOSZENIE Z RELIGIA..PO PROSTU TAK SIE U NAS MOWILO OD ZAWSZE...ALE PRZY SNIADANIU CZYLI W GODZINACH RANNYCH...JA BYLAM NA OBIEDZIE... NIE WYTRZYMALAM I ZAPYTALAM TESCIOWEJ O CO CHODZI... ODPARLA MI,ZE....WESZLAM I NIE PRZYWITALAM SIE:)A TO PRZECIEZ SNIADANIE WIALKANOCNE:) MOWIE JEJ,ZE NIE SLYSZALA!:)KSIADZ NAWET MI ODPOWIEDZIAL:) PRZEPROSILA ZA SWOJA GŁUCHOTE I PO TEMACIE:) TAKZE CIESZE SIE ,ZE ZAPYTALAM I WYJASNILAM SPRAWE...CHOCIAZ NIE MA NIEDOMOWIEN MIEDZY NAMI... FAKT,TESCIOWA DO NAJLATWIEJSZYCH MOZE NIE NALEZY;)"CO LUDZIE POWIEDZĄ"ITP TO JEJ ULUBIONY TEKST,ALE CO TAM!JESTESMY U NIEJ RAZ NA 2 MIESIACE WIEC JAKOS TO PRZEZYJE;) DZIEKI ZA ODZEW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×