Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana....

Samsung Galaxy s 3

Polecane posty

Gość zainteresowana....

Witam.Jestem zainteresowana kupnem Samsunga Galaxy s3, czy warto zakupić te cudeńko? Chodzi o to,że od momentu go wydania,wyszło już dużo fajnych nowych telefoników(smartfonów),ale nie wiem czy kup[ić właśnie ten,czy może np 4, czy może z innej beczki iphone 5? Różnica dla mnie i tak będzie wielka, bo przeskocze na ten sprzęt z mojego htc wildfire .Nie jestem jakąs wielka maniaczka sprzętu,ale chciałąbym mieć cos dobrego.Dużo jest opini na ten temat Samsunga G3,ale to wiekszosc po wprowadzeniu go na rynek,wiadomo,że czym nowszy model tym lepszy,ale czy niezbyt wymagajacej kobiecie on staczy? Nie chce by mi się zacinał, a mial sporo fajnych opcji.Co sadzicie? jaki telefonik kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfxczzxc
To zalezy do czego potrzebujesz telefon - jesli do lansu i malej ilosci funkcji, a chcesz przeplacic to kupuj iPhone. Galaxy od Samsunga, jesli Ciebie stac i nie uwazasz to za strate pieniedzy generalnie sa w miare dobrze wycenione. Sprawdz jakie funkcje moga Ci sie przydac, nowy telefon bedzie mial ich wiecej niz stary, ale cena bedzie odpowiednio wyzsza. Choc tam pare bajerow zapowiada sie ciekawie - bo np. barometr, termometr, higrometr moze wydawac sie zbedny - to juz np. pod namiot(ale pamietaj o ladowarkach recznych) moze byc przydatny. Poczytaj specyfikacje i zdecyduj, patrzac tez na to co masz kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×