Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sen letniej nocy

______co sądzicie o związku 35 latki z 50 latkiem ???? _____

Polecane posty

Nie pierwszy raz. ale teraz mogę chociaż z tobą poklikać. Gdzie (nie dokładnie ) robisz? Pucówki, opieka czy flisband?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Pflegedienst, aber ganz priwat. Gut geld, aber fast kein ehrlichen Leben. Aber was machen, das ist maenliche Schicksal. I to juz ostatni raz wniemieckim. Mam go dosc, szczegolnie, gdy poznalam etymologie slowa "oszwabic" na wlasnej skorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz przejebaną robotę. Ciężka psychicznie. ale ciastka w Koln możliwe czy gdzieś w okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Tak jak piszesz, a ja powtorze za mym niepoprawnym politycznie bratem: "Chujnia z grzybnia" Thor, ja nie mam czasu nawet, by sie w spokoju wysiusiac, a co dopiero jakies cholupce z ciasteczkami. Acz dzieki wielkie za zaproszenie, mile to, choc wirtualne, a cukier zawsze krzepi, ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też wiele przyjemności daje słodzenie. W tym wieku i miejscu nic innego nie pozostaje. Co prawda wybieram sie do Niemiec ale do F/M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem wiele znajomych na op. nie mogły się odlać a co dopiero mieć dzień wolny. Przykro że musisz tak jebać po 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Nieistotne, jesli nie mozesz odpowiedziec. A zapytam, masz tam rodzine lub przyjaciol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Mi tam nie przykro, mialam pare lat fajnego zycia, ale nic nie trwa wiecznie, no moze tylko Leninizm-Marksizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tak!!! Siedzę w aucie nad fiordem. A co do pytania to lecę do drugiej żony i syna. Są pod F/M landkreis DA/Diburg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
To juz sie ciesze twoim szczesciem, fajnie, ze ktos na Ciebie czeka. Ale zakonczmy ta nasza konwersacje, strasznie mi milo bylo z toba pogawedzic, lecz to temat Snu. Mam nadzieje, ze nie wpadnie z deszczu pod rynne i jeszcze sie odezwie. Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za nią kciuki. Przez dwa - trzy dni zagościła w naszym życiu. Pozdrawiam Cie gorąco Thor wahl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
Czesc gin,jak jestem:) Mysle i mysle o nim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
wenuszmarsem- "I jak Snie, dalej sie zastanawiasz, za ktorym swiatlem podazyc? " tak,zastanawiam sie,bo wiem ze to nierozsadne trwac w zawieszeniu .powinnam podjac jakas decyzje.Tylko ze trwa to juz tak dlugo i nic nie zdecydowalam,wiec pewnie drugie tyle bedzie gapienie sie z daleka. Nie chce byscie mieli obraz jego jako jakiegos podrywacza,bo on taki nie jest.Jest stateczny i ulozony. Czy facet w tym wieku moze sie zakochac jak nastolatek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
nic,nadal w tym samym punkcie.Wydaje mi sie,ze sobie cos wkrecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. A może to jest tak że on jest po prostu miły a ty jeszcze tego nie doświadczyłaś? My o tobie nic nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
Czesc Thor,no wlasnie nie wiem,czy tak nie jest.On moze jesttaki dla wszystkich,a ja sobie cos wkrecam.Jak poznac roznice miedzy byciem milym dla wszytkich,a tylko dla mnie ./?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
wiem,ze ja powinnam to widziec,ale mi chodzi o znaki,jakie daje starszy facet,bo przeciez nie zachowuje sie jak mlodzieniaszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
niezła produkcja ;) Jakbys okazywal zainteresowanie mlodszej kobiecie?wprost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, jakby mnie ktos interesowal, to napewno wczesniej czy pozniej bym jej to powiedzial, albo tak dal do zrozumienia, ze od razu by o tym wiedziala .... ale raczej chyba bym wprost powiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
No to gdybym miala porownac do Twojego zachowania to on nie jest zainteresowany mna.On nie mowi wprost,ale na przyklad komplementuje,zauwaza zmiany,czy interesuje moimi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko też mialam 35
i do głowy by mi nie przyszło oglądać się za dziadziusiem,bo na pewno nim już jest naprawdę/czy ma dzieci? faktycznie nie miałaś ojca chociaż on był teraz chcesz budowac zimne relacje jak z ojcem mam męża z tego samego roku i wyglądamy b.dobrze jak na swoj wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
nie chce budowac z nim zimnych relacji jak z ojcem.Pociaga mnie jako facet.widze w nim mezczyzne.nie potrzebuje ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tego ci juz raz napisalem, ze moze poprostu boi sie komplikacji z toba, albo tobie sie tylko wydaje, ze jest toba zainteresowany ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
byc moze to tylko moje zludzenia.Ogladam jego zdjecia i widze dojrzala twarz mezczyzny.Po co taki facet mialby burzyc wszystko co budowal? to bez sensu.Pewnie tylko sobie wmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrob ten nastepny krok i bedziesz wiedziec na 100%... albo poprostu sie delikatnie spytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×