Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sen letniej nocy

______co sądzicie o związku 35 latki z 50 latkiem ???? _____

Polecane posty

Gość ona 75
a moze czeka na Twoj ruch? wiec sprobuj , malutki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14872223
sa razem to fakt. mieszkaja za granica,ale niedlugo zjezdzaja do kraju. ona do swojego mieszkania,a nim mamy sie zajac MY!!! hehe,tak nam oswiadczyla!! prawdziwa milosc,zenada. i nie mowie,ze 59 lat to mlodka,ale przy prawie 80 latku to nastka jest,uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
no nie,oczywiscie,ze nie:) spojrzalam na cycki by sie upewnic,ze nadal nia jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
14872223-ja dla odmiany znam 70 parolatków aktywnych zawodowo,uprawiajcych sporty i nawet jesli twarz juz niemloda to duch na pewno a i cialo w miare sprawne.Przy takich 60latka moze czuc sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
ona75,probowalam juz zrobic taki malusienki.Zaproponowalam mu cos i nie skorzystal.Byc moze byl zaskoczony tak smiala propozycja,a byc moze uznal to za zart z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuyhytrrtg
snie ,pewnie masz racje,ale takie zwiazki nie dla mnie. jako mloda dziewczyna,a nawet po 20 -stce wygladalam jak nastolatka. jak urodzilam moja corke to dawano mi lat 16 ,a mialam 23. moja fizjonomia sprawiala,ze podrywali mnie baaaaaardzo mlodzi faceci i sie chyba do tego przyzwyczailam. wcale nie pociagaja mnie mezczyzni starsi ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
witaj Thor,u mnie bez zmian.Serce i mysli uciekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jesteś w pracy?. My faceci mamy łatwiej niż wy. Jeśli mamy problemy z uczuciami i w życiu codziennym zatapiamy się w pracy. Po pewnym czasie nie odczuwamy już bólu tylko lekki dyskomfort. Może to by była recepta? Nikt z nas cię nie zna! Wiemy tylko tyle i to co chciałaś powiedzieć. I tak Cię bardzo lubimy i zżyliśmy się z Tobą. Pozdrawiam Cię serdecznie Thor wahl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
Thor, dziekuje za troske.Tak,pracuje,wiec nie mysle non stop.Ale pojawia sie w myslach i zakloca codziennosc. Widzialam go przez chwile i zrobilo mi sie cieplutko na sercu.Chcialabym zeby ten stan trwal.Chcialabym go czesciej widywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
A czego zazdroscisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych ukrytych spojrzeń, myśli wracających, wyczekiwania i nadziei. Uczuć i bliskości choćby na chwilę. Tego że jest ktoś kto docenia mnie takim jakim jestem a nie ciągle instruuje . Tej świeżości dawno zapomnianych uczuć. Wiesz o czym piszę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
Tak jest Thor.Wszystko jest tak jak napisales.Sa spojrzenia.Teskonota.Uczucia.Ale on o tym nie wie,albo nie chce tego dostrzec,albo nic to dla niego nie znaczy,albo nie chce nic zmieniac.Nie wiem,czy on sobie zdaje sprawe z tego jak jego osoba na mnie dziala.Pewnie nie.Zna mnie jako osobe z zasadami i nawet pewnie nie przypuszcza cos sie dzieje ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
ale bylby slepy gdyby nie zauwazal tych spojrzen ukradkowych i tego zatrzymywania wzroku na jego oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee......... Dobrze wie. Wszystko co poszłaś o tym świadczy. Ale byś była pewną to czas coś pchnąć do przodu bo oszalejesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
Myslisz,ze sie domysla? nie powiem mu.To nie na moje nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
Thor,nie mam jego numeru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś słodka, To poproś!. Powiedz że bardzo lubisz z nim rozmawiać. Choć z drugiej strony można zrobić maleńki ruch zostawiając furtkę ewakuacyjną. Teksty typu ale zazdroszczę pańskiej żonie, są m miarę neutralne. Jednak wyżalenie się może przynieść natychmiastowy skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Witam cieplo i nasza rybaczke Sen. Teraz to Ty Snie polujesz i obmyslasz strategie co by ta 50-letnia rybke zlowic. Nie jest to wcale trudne, twoja mlodosc jest tu duzym atutem i chec do romanskowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak miło się robi. Cześć Wenuszmarsem. Fajnie że jesteś. Pozdrawiam Serdecznie ThorWahl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
Thor,nie mam smialosci poprosic,bo nie chce by pomyslal,ze na niego lece.Durne to:( witaj Wenus:)ale ja nie mam checi romansowania.I dlatego tak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnie o niczym innym przecież nie piszesz. On ma zostać z Żoną a ty gdzie w tym układzie? Wiem że serce to straszny doradca, ale podejmowanie decyzji, nawet błędnych jest leprze od ich braku. ThorWahl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
I dlatego nic nie czynie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
jakbym chciala romansu juz dawno bym dzialala.Ale nie chce i tak trwam w zawieszeniu.Nie wiem czy on to samo odczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona Samotnica
mam 30 lat. jestem w związku z 50-latkiem. kocham Go bardziej niż kogokolwiek innego. znamy się 3 lata, jesteśmy razem od półtora roku. jest najwspanialszym człowiekiem na świecie i nie zamieniłabym go nigdy na młodszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona Samotnica
bo z natury jestem taki wilk-samotnik :) i np wolę mieszkać sama - On też - i nie lubię ludzi. nie samotna, a samotnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×