Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pracowita Mi

Tabletki Vibin mini

Polecane posty

Gość Pracowita Mi

Czy któraś z Was zażywa te tabletki? Ja właśnie zaczęłam pierwsze opakowanie i zastanawiam się czy musze róniez brać białe tabletki? Czy po prostu mogę je ominąć, odczekać 7 dni i zacząć nowe opakowanie? Czy nie branie ich wpłynie jakoś na skutecznośc antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego chcesz je pomijać? Przecież to niesamowita wygoda, nie tracisz ciągłości, nie ma obawy, ze zapomnisz o powrocie do pigułek. Dla mnie to spory atut, że są te dodatkowe tablety placebo, bo nie wybijam się z rytmu. Raz ich tylko nie wzięłam, za zgodą lekarza, bo chciałam przesunąć sobie krwawienie ze względu na ślub, ale wtedy brałam od razu kolejne opakowanie, bez jakiejkolwiek przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotteeeeeeeeeee
Pamiętajcie, że tabletki placebo są właściwie dla naszej wygody, żeby zachować ciągłość, nie zawierają żadnych substancji czynnych, więc dla organizmu (wątroby, żołądka, nerek) są całkowicie obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Białe tabletki możesz omijać, ale po co skoro nie maja na organizm jakiego kolwiek wpływu. Pamiętaj, ze wpadki mimo przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych najczęściej zdarzają się przez to ze kobiety zapominają/omijają tabletki. Dzięki temu, ze Vibin mini bierze się bez przerwy. Ich łykanie wchodzi w krew jak mycie zębow i po prostu się nie zapomina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×