Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Szanowni Państwo czy macie takie coś jak ja? Czyli kompulsywna potrzeba orgazmu.

Polecane posty

Gość Fan_Kobiecej_Dominacji
Bó - może jednak kolega ma racje z tym bredzeniem : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Dark to jest masochizm. Ale nie mówię tu o małej ochocie, tylko znacznej. Czy też jesteś w stanie się powstrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdej plotce ponoć prawda jest Fan. :) Zatem? Ja ci powiem, nie sugeruj się niczyim zdaniem, jeśli oczywiście masz jaja. Masz? To wiesz co robić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan_Kobiecej_Dominacji
Bó ale jest problem, bo ja mam już kogo lać i ma kto mnie lać ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan nie widzę problemu. Równocześnie możesz dyskutować ze mną no i fantazjować o razach na swoich pośladkach, zadanych przez kogo tam sobie chcesz. Dla mnie szafa gra! Nie podniecasz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak Ludzki, chociaż nie zawsze się powstrzymuję, ale wydaje mi się, że gdybym chciała to potrafiłabym za każdym razem. Lubię się delektować tymi chwilami, nawet tymi sam na sam ze sobą a takie miejsca jak praca, kawiarnia, itp temu nie sprzyjają. Lubię się czymś wypełnić w trakcie, a w torebce mam zwykle tylko tusz do rzęs, on pasuje jedynie do ciaśniejszej dziurki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że mnie nie podniecasz, nie mam majtek wilgotnych, dobrze dla ciebie. Nie będę planowała cię uwieść, ja już wiem że tego nie zrobię. Zatem możemy sobie rozmawiać jak rodzina. Proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan_Kobiecej_Dominacji
Ja nie muszę nikogo podniecać koleżanko. Ważne, że moja partnerka ma nieziemskie doznania w łóżku, dla mnie to sie liczy only :-) Jakoś nie mam ochoty z Tobą nawet fantazjować, bo moja partnerka zaspokoja mnie na 100%, więc sry baby :D ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FF dobrze by było, inaczej... zapytałam się o ten charakter bo byłam ciekawa czy to co w łożku przekłada się jakoś na to co dzieje się poza nim, czy jest zupełnie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za pech. :( W taki razie dziekuję, do widzenia Fan. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Myślę, że nie u wszystkich jest jednakowo. Poza łóżkiem to raczej zależy od tego, jak się życie układa. Są sytuacje, w których ktoś musi podejmować decyzje i zazwyczaj wtedy okazuje się, kto jest stroną dominującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan_Kobiecej_Dominacji
Nie miałem na celu urażenia Ciebie Bó, jak tak to odebrałaś to wiedz, że to nie było celem. Co ja tutaj robię? Szukaliśmy wspólnie z dziewczyną fajnego forum, tutaj trafiliśmy i jakoś zabijamy czas : ) Bó moja dziewczyna by sie na mnie zafochała, musiałem tak zareagować : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Dark jakbyśmy chodzili ze sobą to kupiłbym Ci wibrujące kuleczki do pochwy i do odbytu też. Mogłabyś wychodzić poza dom permanentnie rozochocona. Pieściłyby Cię od środka. Tyko nie wiem czy można z czymś takim chodzić normalnie, czy jednak uwiera? Nie myślałaś nad czymś takim?:( Fan nie przejmuj się. Bó można urażać. Możesz z nią robić co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó moja dziewczyna by sie na mnie zafochała, musiałem tak zareagować : D xxx no to z Ciebie samiec wyszedł, nie ma co ;) xxx FF ja mam swoje zdanie w tym temacie, z pkt widzenie kobiety. Ciekawa byłam zdania faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Fan każ jEJ pić te łzy teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzki czy możesz mnie zostawić samą? Dziękuję. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan_Kobiecej_Dominacji
No tak - typowo polskie. Napisałem, że mi sie super życie układa i już jakieś ujadanie z 2-giej strony, no ładnie dziewczęta popisujecie sie :) Ale co się dziwić. Z drugiej strony na forach siedzą przeważnie no lify (nie mówię, że wszyscy, ale zdecydowana większość). Moja dziewczyna nudzi się, więc idziemy sie zabawić nieco w łóżeczku :) Może tu jeszcze jutro zajrze. Pozdrawiam Cie Bó : 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Dodatkowo Cię samotną zostawiam. Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym bardziej bilet do opery chciała. On zaplątany między moje pończochy, sukienkę uda zlizuje soki, a ja wplatam dłoń w jego włosy w kulminacyjnym momencie arii i krzyczę i dociskam do łona. Mam sporo gadżetów erotycznych, korzystam ledwie z kilku, reszta jest przereklamowana, a może ja niewrażliwa na ich wdzięki i uroki:( Czemu tak robisz Bó, Ludzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Nazwała mnie homofobem Dark. Wiesz jakie długie terminy są? Więc na bilet jeszcze poczekasz. Chyba że po znajomości Twój luby załatwi.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To on ma takie rozległe znajomości? Nic mi o tym nie mówił. Zresztą on mnie rzucił dla młodszej blondynki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FanVeemdom
Ja uwielbiam jak kobieta mnie dominuje, to jest takie podniecające ;] mrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Dark. To Ty jego rzuciłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×