Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katimaa

wróżka

Polecane posty

Gość Katimaa

Hej, od jakiegoś czasu korzystam z usług internetowej wróżki! Jestem bardzo zadowolona z jej usług więc chciałabym polecić ją wszystkim! nawet niedowiarkom :) Wystarczy tylko napisać maila z dręczącym nas pytaniem! tak tylko tyle :) annatur.adm@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile,?
Ile bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile myslisz?
tyle co kurwa... pietdziasiat, komplecik stówka... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katimaa tylko idiotki
Znajdujemy też porady co do wróżenia z kart Tarota. Mają one rzekomo odsłaniać wszystkie tajemnice wszechświata. W takim razie może mi ktoś z tarocistów powie, jaka będzie pogoda za dwa miesiące, numery Totolotka za tydzień i ile i przez jakie miejscowości przejdzie tornad w najbliższym roku w USA. Oczywiście dla ludzi myślących są to brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
jestem w trakcie nauki arkanów tarota , każdy może się tego nauczyć i wróżyć najlepiej kup sobie książkę, karty i wróż ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem kolejne naciaganie
Kiedy rozum spi budzą sie demony Głupota jest jak trąd nie działa żaden lek Gdy się rozum traci diabeł bogaci się a wasza głupota przewysza himalaje Zdaniem Przyjaciółki talizmany uchronią Cię przed pechem. A więc nie modlitwa, wiara, zwykła ludzka roztropność, ale kawałek metalu (oczywiście kosztownego) zapewni ci sukces. Śledząc ten dodatek, ciężko wypisywać wszystkie absurdy i niedorzeczności, które ubrane w bełkot naukowy mogą na niektórych robić wrażenie. Przedstawmy tylko kilka próbek. W doborze diety najlepszym doradcą nie jest lekarz, rozsądek, doświadczenie, lecz planety. One to bowiem zdaniem Przyjaciółki podpowiedzą ci dietę. Natomiast prawdę o twoim dziecku wyjawi ci nie kto inny, a astrolog. Na cóż pedagodzy, psychologowie, logopedzi czy lekarze?!co do wróżenia z kart Tarota. Mają one rzekomo odsłaniać wszystkie tajemnice wszechświata. W takim razie może mi ktoś z tarocistów powie, jaka będzie pogoda za dwa miesiące, numery Totolotka za tydzień i ile i przez jakie miejscowości przejdzie tornad w najbliższym roku w USA. Oczywiście dla ludzi myślących są to brednie, lecz ubrane w obrazki, zestawienia, chwytliwe przykłady, które się sprawdziły, mogą innych zafascynować i wciągnąć. Następnie redakcja odsyła czytelniczki do innych kart, które zawsze mówią prawdę, a szczególnie w tym czy on cię kocha i kiedy zrealizujesz swoje plany. Nie zabrakło też kalendarza dla każdego znaku zodiaku na cały rok. Należy w nim sprawdzić przed podjęciem decyzji które dni są szczęśliwe i w czym. Redakcja nie stroni też od powiązania wielu nieszczęść i wydarzeń historycznych na ziemi od wpływu planet i kosmosu. Nie mogło też zabraknąć artykułu o finansach i wywróżeniu kariery. Na końcu znajdujemy artykuł o chiromancji, czyli wróżeniu z rąk. Wszystko w kolorze (choć na marnym papierze) w nakładzie być może kilkuset tysięcy egzemplarzy. Nie inaczej postąpiła redakcji Przyjaciółki. W zafoliowanym dodatku (2002, nr 9) dołączyła nawet talię kart Tarota. Warto się przy nich nieco zatrzymać, gdyż jest to powtarzająca się i propagowana przez wielu okultystów cudowna forma poznawania przyszłości. Z tego, co powiedzieliśmy we wcześniejszych rozdziałach, każda forma magii jest otwieraniem się na rzeczywistość duchową. Nie jest to jednak świat aniołów i łaski Bożej, lecz świat duchów przeciwnych człowiekowi, czyli sztana. Rozmawiając z ludźmi, którzy nieraz przez wiele miesięcy wróżyli kartami Tarota, usłyszeć można świadectwa mówiące o coraz większym i dziwniejszym zniewoleniu, obsesji czy wręcz słyszeniu głosów nawołujących do przepowiedzenia komuś śmierci, popełnienia przez wróżącego samobójstwa. Wśród kart Tarota każda ma inny tytuł. Są tam m.in. Mag, Papieżyca (jakżeby inaczej), Diabeł Nawet redakcja Wróżki (2003, nr 6), która bez żenady propaguje wszelkie magiczne praktyki, przyznała, iż otrzymuje wiele listów od czytelników z negatywnymi opiniami na temat skutków, jakie wywołuje Tarot. Jednakże zrobiono sprytny unik, przyznając jedynie, iż w rękach niedoświadczonych, nieodpowiedzialnych Tarot może być niebezpieczny. Tymczasem prawda jest taka, iż w każdych rękach, nawet u ludzi z dobrymi intencjami, doprowadza on do duchowych powikłań ze zniewoleniem demonicznym włącznie. To tak, jakby ktoś powiedział: mordowanie ze swej natury nie jest niebezpieczne, jeśli czyni to osoba z doświadczeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katimaa
Wywróżyła mi, że kupę będę robić 3 - 4 razy w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://wrozbitapaulus.pl - zwracałam się do niego w paru sprawach związanych z miłością i wszystko się sprawdziło. Jak dla mnie wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×