Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umiesnionna Onna

CO NA GRUBE RAMIONA ??????????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość umiesnionna Onna

witam, probuje pozbyc sie dosc poteznych wrecz grubych ramio (po mamusi) zaczelam cwiczenia z hantlami na poczatku pol potem kilogram teraz poltora kg cwicze od miesiaca i jak na razie orpocz tego ze lekko urosl mi miesien nie widze zadnego ubytku w tkance tluszczowej....ile czasu wam to zajelo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaNl
Ćwicząc z ciężarami wyrabiasz sobie mięśnie, jednak by było je widać musisz pozbyć się tłuszczu, a to zadanie zbilansowanej diety. Musisz zacząć prawidłowo się odżywiać, bo same ćwiczenia to tylko połowa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiesnionna Onna
moj trener powiedzial ze najpierw wyrabia sie miesnie a w nast kolejnosci spala sie tmuszcza, jestem juz na diecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaNl
Jeśli masz trenera i tak Ci radzi, to ok. Dobrze że stosujesz dietę, wiec zostaje wytrwałość w tym co robisz i cierpliwość. Efekty przyjdę, ale nie z dnia na dzień. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaNl
Jeszcze jedno, pewnie trener miał na myśli to że jak się ma mięśnie, to szybciej spalisz tłuszcz, bo taka jest prawda, a nie że taka powinna być kolejość, że najpierw mięśnie, a później brać się za tłuszcz. Jedno i drugie będzie szło w parze, ale tylko ze zbilansowaną dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Przede wszystkim jeśli myślisz że jak zaczniesz ćwiczyć ramiona to spalisz tłuszczyk z ramion to jesteś w dużym błędzie. Organizm jest tak zaprogramowany że spala tłuszcz z całego ciała równomiernie. Nie da się poprzez ćwiczenie samych ramion wyszczuplić je a jedynie zwiększysz mięśnie i zarysujesz ramiona. Tak więc musisz zabrać się za całokształt, nie ma innej drogi. Wiem po sobie jak to wygląda, schudłam już 9 kilogramów po miesiącu. Jako że odłożyło mi się najwięcej na brzuchu to najbardziej widzę tam zmiany ale to nie oznacza że tylko tam chudnę ale z całego ciała. A stosowałam tabletki odchudzające Forever Slim, można je kupić na allegro. Żadnych ćwiczeń do tego na siłowni czy coś ale wiem bo kobieta która mi poleciła te tabletki i sama się odchudzała to ona chodziła 3 razy w tygodniu na siłownię i do te pory regularnie chodzi ja natomiast nie mam na to czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×