Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OMG999

Sylwetka, co radzicie?

Polecane posty

Gość OMG999
No myślę, że jest to jak najbardziej możliwe, trzeba tylko trochę czasu, fakt tu akurat widać duże różnice, szczególnie u mnie, bo ręka długa, więc przy napięciu robi się typowa ''kula'' i różnica jest ogromna między ręką w spoczynku i gdy jest napięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livv
Wiadomo, napinka znacznie powiększa i eksponuje; ) No właśnie, tu masz racje, wystarczy czas i naprawde na spokojnie da sie to zrobic, bez problemu. A chodzisz na siłownie tez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG999
Nie chodzę, nigdy nie chodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG999
Wal się podszywie, naucz się pisać... Chociaż nie sory, pewnie za głupi jesteś na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla OMG999
wygoogluj w necie t."obciążenia statyczne i dynamiczne w treningu sportowym" tam znajdziesz met. na przyrost masy mięśniowej. Tu masz cyt. z www: W ćwiczeniach o charakterze statycznym obowiązuje zasada: ciężar , seria, tempo powtórzeń, odpoczynek między seriami. I tak: przy ćwiczeniach na masę mięśniową: 3-5 serii na daną partię mięśniową, w serii 10 powtórzeń, ciężar 75% możliwości lub tak duży, żeby w 10-tym powtórzeniu maksymalnie się zmęczyć. Tempo wolne, dla przekrwienia mięśni, by uzyskać efekt przyrostu masy mięśniowej. Między seriami odpoczynek aż do unormowania tętna i oddechu. Nie zatrzymywać podczas ćwiczeń oddechu! Podczas rozluźniania mm.("bieg jałowy" np. podczas opuszczania sztangi) nabierać powietrza do płuc a podczas pracy(wyciskanie sztangi) wykonywać wydechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livv
To naprawde masz szczęscie, ze bez chodzenia na siłownie i bez 'kokszenia' masz taką dobrą sylwetke i umiesniony brzuszek ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieńkaaaaaaaaaaaa
dlaczego usunąłeś link do twojej klaty? Co prawda dziecinna i z krostkami, ale z biegiem czasu, po ćwiczeniach i saunie, byłbyś do rzeczy. Moja dodatkowa rada: musisz 5 x dziennie walić konia, to ze spermą wypłyną bakterie, które są w krostach, kumasz? Jak się wyleczysz, to pogadamy i może dam ci się spuścić do mojej muszelki, tylko podaj swoje dane: e-mail & komórka. 👄👄👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG999
Z idiotami nie rozmawiam. Ani to śmieszne, ani mądre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livv
hahaha dobry podszyw nie jest zły : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livv
Nie przejmuj sie, oni inaczej nie umieją, niech sie dzieci wyżyją : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna szatynka...
Nie słuchaj tych co Cię besztają, sylwetka bardzo fajna i moim zdaniem nic jej nie brakuje. Wolę tylko takie pępki z dziurką , no ale każdy ma jakie ma. Ale jedna rzecz podstawowa - NIE GÓL włosów na klacie, uwielbiam włosy na klacie u facetów i wiem że wiele znanych mi kobiet też. Po co Wy to robicie, likwidujecie to co jest mega sexi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG999
Weź spier... Podszywie zdegenerowany, mozdzek masz mniejszy niż mrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG999
Akurat golilem już tak z przyzwyczajenia... Niestety nigdy żadna panna jeszcze się nie określiła, jakby wolała. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna szatynka...
Ty/OMG999, za przeproszeniem, głąbie , nie jestem podszywką, tylko seksowną szatynką; zobacz: http://img222.imageshack.us/my.php?image=dziewczynkaic2.png , tylko się nie spuść. A' propos golenia: golenie wzmaga ilość i sztywność zarostu, zatem puki jeszcze nie seksisz, to gól klatę a jak dorośniesz i urośnie Ci "to", to będziesz miał u mnie powodzenie jak szczur na śmietniku.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice45521
prpomuje ewe chodakowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG999
Livv - no akurat brzuch mam taki od zawsze, odkąd w sumie pamięcią sięgam, chyba genetycznie uwarunkowany jakoś. :-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tam pisał że praca fizyczna spala bicepsa? Co za brednie! Mój ciężko pracuje właśnie fizycznie poza tym ćwiczy, mamy siłownię w domu. Nie ma czasu na regularne ćwiczenia, wiec tak z doskoku , zimą częściej. W klacie ma 126cm biceps 45cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG999
No też właśnie, wiadomo że wysiłek tylko sprzyja warunkom fizycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobra dieta, wysokobiałkowa najlepiej jeszcze wspomagana jakimś koktajlem. Z tym miał mój mąż problem, bo jako dziecko to był straszny niejadek. A potem nawet wmuszał w siebie jedzenie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG999
No też, chociaż do tego nie przywiązuje zbytniej uwagi, jem na co mam ochotę i kiedy mam ochotę, szybka przemiana materii i o jakiś nadmierny tłuszcz nie musze się martwić. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też ma szybką przemianę materii i nie o nadmierny tłuszcz mi chodzi pisząc o diecie, ale o to, że trzeba dostarczyć mięśniom " budulca". Z powietrza nie urosną :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×