Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemekLodz

Poszukuję liderów do branży MLM!!!

Polecane posty

Witam serdecznie :) Już od jakiegoś czasu współpracuję z firmą FM GROUP. Poszukuję konkretnych, zdeterminowanych osób, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu. Najbardziej interesują mnie osoby, które posiadają doświadczenie w budowaniu swojej struktury w systemie MLM. Jeśli działałeś lub działasz w innej firmie z tej branży i szukasz nowej z bardzo dobrymi produktami, świetnymi programami motywacyjnymi to dobrze trafiłeś! FM GROUP to profesjonalni menadżerowie, dobrze przeszkoleni, stawiający na profesjonalizm. Jeśli szukasz dobrego MLM-u to właśnie u nas. Nie odpowiadam na głupie zaczepki od osób, które negują działanie systemu MLM. Rozmawiam tylko z osobami, które coś wiedzą na ten temat i mają doświadczenie oraz z osobami które chciałyby rozpocząć budowanie swojej struktury po raz pierwszy ;) Jako że jestem z Łodzi poszukuję liderów w obrębie tego województwa, ale obecnie podejmę współpracę z liderem z Krakowa, który tam rozpocznie budowanie swojej struktury. Dlaczego Kraków? Ponieważ tam jest duże pole do popisu, gdyż nie ma tam jeszcze dużych struktur i można otworzyć tam rynek i zarobić duże pieniądze :) W razie pytan podaje swoj numer kontaktowy: 513-035-832 oraz adres e-mail: pkwapis@interia.pl. Oczywiście można pisać także tutaj, na biezaco monitoruje forum :) Pozdrawiam Przemysław Kwapis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solejuk przawdę ci powie
Proszę cię! Daj już spokój z tym FM. Jak już chcesz coś dobrego zrobić w MLM, to znajdź jakąś sensowną firmę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sensowną? To znaczy avon czy oriflame? :P Sorry, ale nie chce byc konsultantka haha, szukam powaznych liderow ;) Jak jestes z konkurencji to stworz osobny temat i tam sobie pisz:) Tutaj piszemy tylko o fm group:P Swoja droga ostatnio dostalem telefon od chlopaka z jednej z Twoich "sensownych" firm i przepisal sie do nas:P Konkretna osoba, od razu chcial budowac swoja strukture i powiekszac dochody, takich ludzi nam trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solejuk przawdę ci powie
"To znaczy avon czy oriflame?" A czy w Polsce tylko te 3 firmy działają? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solejuk przawdę ci powie
"ostatnio dostalem telefon od chlopaka z jednej z Twoich "sensownych" firm" A skąd wiesz, jakie u mnie są sensowne? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wznowienie tematu:D Jeszcze raz proszę o kontakt od osób, którzy chcą zarobić duże pieniądze w branży MLM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Duże pieniądze w mało lub mniej, tiaaa :D :D :D A w szpitalu w Tworkach byłeś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Czy nie tobie pisałem ?. Jak zarobisz Ty sam, tyle co ma kasjerka w Biedronce po opłaceniu ZUS i podatku, to wróć tu i wtedy pogadamy. Ja stawiam 100% że nigdy to nie nastąpi. A ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
W tym MLM to lider lidera liderem pogania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masculin
Drogie Panie. A jeśli zaproponuję biznes oparty na tym samym, ale bez lizania wam tyłków, za uczciwsze pieniądze, udowodnię , że można na tym zarobić ( tj. stricte nie na FM-ie, lecz na czymś o wiele wiele większym). Co Panie odpowiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KomentatorRzeczywistości
MLM jest praniem mózgu. Zwykle angażują się w niego osoby niedowartościowane, które potrzebują akceptacji lub cwaniacy, którzy chcą się dorobić i mocno angażują się w ideę. Znam osobiście przynajmniej 20 osób, które działały (bo pracą tego nie nazwę) w FM Group - nie znam ani jednej, która się dorobiła na tym większych pieniędzy i jedną, która twierdzi, że się dorobiła, chociaż jeździ starym WV... Przed FM powinno się chronić ludzi. Byłem na kilku rozmowach z osobami, które postawiły sobie za cel wciągnąć mnie do tego świata. Robiły to najróżniejszymi sposobami i przede wszystkim zwykłą, tanią manipulacją. Pytania, od których zaczynają to zwykle: czy chcesz zarabiać pieniądze? jeździć na fajne wakacje? osiągnąć w życiu sukces? mieć fantastyczny samochód? zabrać kobietę na kolację marzeń? Kto nie odpowie na te pytania tak? A potem nawijają makaron na uszy. Chodzą w tych swoich pseudo-eleganckich strojach, niedopasowanych garniturach i wierzą, że to przyniesie im szczęście. Ale niestety, biznesu nie da się prowadzić w oparciu o tak słabe fundamenty. Byłem kiedyś przez przypadek na imprezie, na której bawili się ludzie z FM - oprócz całej śmieszności sytuacji najgorszy był odór perfum, które wylewali na siebie wiadrami, żeby szybciej zużyć swoje produkty i zamówić nowe. Pranie mózgu. Ten, kto to opracował jest dla mnie mistrzem, bo ma z tego super kasę i grono wiernym wyznawców. PS: Drodzy FMowycy, których oburzy mój post: czytałem Wasze materiały, znam Wasze grono, obracałem się blisko niego. Otwórzcie oczy i zobaczcie, w jakim g*wnie siedzicie! Szukacie jak hieny osób na forach, gumtree, prześladujecie znajomych. Tak wygląda sukces? Nie sądzę. komantatorrzeczywistosci at wp.pl Zapraszam do kontaktu. I zachęcam do wyrwania się z ogłupiającego pseudo-biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Komentatorze. Nie można utożsamiać całą branżę MLM z nawet najlepszą tego typu firmą, a tym bardziej FM Group! Mimo że nawet w tej firmie są ludzie, którzy odnoszą duży sukces, jest ona jedną z gorszych w biznesie MLM. Tak naprawdę, dla Polaków jedyną zaletą FM jest to, że jest to pierwsza i póki co jedyna polska firma w branży, znana na rynku europejskim i co nieco na światowym. Dla ich oferty już dawno nastąpiło nasycenie rynku i zrobienie tam w obecny moment poważnej kariery jest nadzwyczajnie trudne. Rzekłbym nawet - niemożliwe. Co do niedopasowanych garniturków, to uważam, że nie można mieć o to pretensji do ludzi. Skąd niby na początku kariery mają mieć na szyty na miarę garniak od Armani czy Gucciego? I czy inni biznesmeni, z innych branż, mają te swoje stroje, domy i Mercedesy od pierwszego dnia? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na Sapienti Sat - to złodziej i oszust Viktor Folomeyev. Sprawdźcie w google ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArcin12425
Obecnie do Polski weszła nowa firma Synergy ma świetne zarobki i produkty . Sam jestem w niej i jestem zadowolony mlm to tylko z tą firmą wypłaca 55% prowizji jeśli ktoś zainteresowany proszę pisać na e-maila zar.adam@wp.pl lub na skypa marcin.adamczyk94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syngery - to to samo co Avon tylko mają droższe i gorsze produkty , dziekuję bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia210
A ja mogę zaoferować coś z tej branży, ale produkty firmy betterware. Jestem tak dopiero 3 miesiące, nie zarabiam dużo, ale dla mnie nawet 100 złotych miesięcznie to dużo przy zerowych zarobkach (jestem mamą zajmującą się domem). Co miesiąc więcej osób dowiaduje się o tym, że te produkty są fajne, więc, polecam najpierw spróbować coś kupić, link poniżej http://www.betterware.pl/katalog_betterware/0713/. Potem dopiero można zdecydować się na taką pracę, jako mama polecam różową pastę uniwersalną dla każdej mamy, koszt to 15 złotych, ale jakie efekty. Zmyje każdą plamę z krzesła, stołu, paneli, drewna, wyczyści buty no i oczywiście umywalki, zlewy, kibelki i inne. Zapraszam!!! Jakby ktoś się zdecydował, zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Plamka
"Syngery - to to samo co Avon tylko mają droższe i gorsze produkty , dziekuję bardzo" Nawet napisać nazwy nie potrafi a pisze że jest złe...... żal mi takich ludzi ... anonimowy bohater...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oceanavenue
każdy poszukuje liderów, ale czy to nie mlm tworzy tych liderów? ja myślę inaczej niż większość starych wyjadaczy i stawiam na nowinki w mlm, może nie tak pewne jak te z historią, ale za to z dużą dynamiką wzrostu czego nie oświadczymy gdzie indziej, obecnie moją uwagę przykuł http://oceanavenue.e-mlm.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem liderem w swoim systemie, nie wiem co byście musieli mi obiecać abym przeszedł gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem liderem w swoim systemie, nie wiem co byście musieli mi obiecać abym przeszedł gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha mlm hahah ja słyszą to nazwe to wybucham śmiechem o taaaak hahahahahhahahahhahahahahahha. ktoś się na to nabiera? rozbawiła mnie wypowiedz pana ktory pytał czy autor był w Tworkach? hahah bardzo trafne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"hahaha mlm hahah ja słyszą to nazwe to wybucham śmiechem o taaaak " Z tego wynika jedynie, że nie grzeszysz inteligencją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"z ciebie też się śmieje bo mierzysz moją inteligencje wpisem na kafe" To dokładnie tak samo jak ty! Sądzisz o ogromnej branży biznesu po kilku wpisach na kafe!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ta jedna debilka dla ciebie jest odzwierciedleniem całej branży o światowym zasięgu??? No, nieźle, nieźle! To dopiero powód dla śmiechu!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w ogóle, to mnie bardzo śmieszą osobniki, które zabierają głos w sprawach o których nie mają najmniejszego pojęcia. BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płytka ci się zacięła? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×